Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze wybiorą umiejscowienie następnego Assassin`s Creeda

113 postów w tym temacie

a może by tak w "prastarym" Biskupinie, he ? Eizo mógłby tam skakać ze strzechy na strzechę, mordować kozy, zaliczać piękne słowianki i lepić garnki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem głównie za tym żeby można odwiedzić ameryke przez hiszpańskich konwistadorów , ponieważ chciałbym zobaczyć jak nazywają aztekowie assasynów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, następujące opcje są deczko dziwne i byłyby na siłę włączone w teorię starcia asasynów-templariuszy (w ogóle nie kupuję tej nędznej bajeczki, iż templariusze, przed powstaniem/po rozwiązaniu zakonu to nadal templariusze, trąciło mi to i śmieszyło w AC2; no a templariusze w niechrześcijańskich Chinach to już w ogóle byłaby bujda na marginesie - brzmi to absurdalnie, prawda?):

- brutalne konflikty dynastii cesarskich w średniowiecznych Chinach
- kulminacja rządów faraonów w starożytnym Egipcie (cokolwiek by to znaczyło, gdyż okres rządów faraonów to zgrubsza 3k lat; egiptologiem nie jestem, więc może ktoś mnie oświeci czym jest kulminacja rządów faraonów)
- inwazja hiszpańskich konkwistadorów Amerykę
- lokalne konflikty w feudalnej Japonii

Powyższe rzeczy mi nie leżą, gdyż nijak się mają do świata, w którym toczy się akcja gry. Nacisk jest bowiem stricte europejski, w kręgu kultury europejskiej (i społeczeństwach kolonizatorskich), czego dotyczy zarazem symbolika, rola religi (zauważyłbym, iż gra oscyluje wokół katolicyzmu, notabene jedzie po nim [obraza moich uczuć religijnych? - jakbym był lewackim oszołomem/arabem to już pozew by poleciał :)], więc ciekawi mnie przedstawienie islamu; nijak tu widzę wplatanie kultów czy to wschodnioazjatyckich czy prekolumbijskich, chyba, że by w miarę sensownie to uzasadniono, z czym pewnie będzie ciężko, gdyż seria zaczyna gubić logikę. Oczywiście, może być to opowiastka pokroju: templariusze (konkwistadorzy) wyruszają do Ameryki po kawałek edenu, a Indianin (bohater - asasyn; może Montezuma? :D) im przeszkadza, itd. - deczko to infantylne.

Z grubsza obiecujące są:
- nadejście potęgi Imperium Brytyjskiego wraz z nastaniem wiktoriańskiej Anglii
- konfrontacja między brytyjskimi kolonizatorami a rdzennymi mieszkańcami Ameryki podczas rewolucji amerykańskiej w XVIII wieku
- rosnąca potęga cesarstwa w Starożytnym Rzymie

A najchętniej widziałbym:
- rosyjska rewolucja komunistów, która doprowadziła do upadku caratu

Cóż, rewolucja bolszewicka pozostawia szereg niedopowiedzianych furtek, możliwości umiejscowienia teorii spiskowych i powiązania z fabułą AC (chciałbym zauważyć, iż sporo informacji dotyczy właśnie XX w., co widać po układankach, itd), jest okresem nieodległym zarówno od czasów Ezia czy Desmonda, a zarazem przynależy do najważniejszych wydarzeń ubiegłego stulecia. No i jak można by komuchów powybijać - dla mnie bomba!

Poza tym, jak zleję sobie fabułę, to na dobrą sprawę, każda z lokacji, no może poza wojną o niepodległość, byłaby całkiem ciekawa, obiecująca ociekająca architektoniczną ekstazą. W zasadzie to nawet sam nie wiem, czy nie gram w tę serię tylko dla możliwości pobiegania po dawnych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy "twórczym" podejściu do czasów wiktoriańskiej Anglii, nowy Assassin mógłby być dosyć steampunkowy... Głównie ze względu na to, jak wielu odbiera te czasy pod wpływem wielu książek czy gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 17:17, MiSiU3112 napisał:

Fajnie by było powalczyć na Koloseum, brać udział w detronizacji cesarzy itd.


W opcjach jest "Cesar''s Empire" czyli imperium Cezara. W tych czasach nie było Koloseum.

Mnie najbardziej rozbawiła opcja: "Konflikt pomiędzy Brytyjskimi kolonistami, a rdzennymi Amerykanami podczas Rewolucji amerykańskiej". Coś im się zupełnie popieprzyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 18:59, TiberiusCA napisał:

Nie ma to jak gry rozgrywane w starożytności, jak na razie jak ktoś chce to znajdzie
je obecne tu: [m]


Forum to nie tablica ogłoszeniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anglia a''la klimaty z kinowego Sherlocka Holmesa z nieodzownymi skrzypcami w soundtracku - byłoby bardzo sympatycznie.
Choć i Rosja z tovarishchem ubijcem byłaby niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie zastanawia:
gra Assassin''s Creed 3 powinna już powstawać od ok. dwóch lat, od premiery ACII, więc gdzie tu czas na pytanie graczy o ich typy na miejsce akcji w trzeciej części serii?
chyba, że Ubi planuje nie jedną część serii na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ankieta nie dotyczy AC 3 a ewentualnych przyszłych gier w uniwersum AC. AC 3 jest już od lat w produkcji i kwestia przodka została już dawno rozstrzygnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Chinami Ubisoft miałby najmniej kłopotu - jedna tekstura Chińczyka dla wszystkich, a i tak nikt by się nie połapał.
Rewolucje rosyjska i amerykańska brzmią świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolal bym popchnac jakos bardziej do przodu to co sie dzieje w swiecie Desmonda. AC to miala byc trylogia, ale jak najwiecej pieniedzy trzeba z tego wyciagnoc, wiec bedziemy ciagneli az obrzydnie, nastepnie damy jakies zrypane zakonczenie ktore nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2011 o 22:56, Volvox napisał:

W opcjach jest "Cesar''s Empire" czyli imperium Cezara. W tych czasach nie było Koloseum.

A to ja źle przeczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować