Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gulf of Oman - nowy zwiastun Powrotu do Karkand, DLC do Battlefielda 3

28 postów w tym temacie

Co tam 7 flag... buldożer! Albo podnośnik... albo widlak... czy jak to się zwie... Podstawowe wyposażenie amerykańskiej armii w czasie szturmu! Bestia nie do zatrzymania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie, caly czas cos tam pykam w bfa3 (w przeciwienstwie do mw3, ktore skonczylo sie dla mnie w dniu premiery)

mialem preorder, wiec na pewno jak sie pojawia nowe mapki to przykatuje mocniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1:14 przecież on go nie zestrzelił, tylko idiota pilot rozbił się o gruz. Jak ja kocham takie ustawione filmiki...

7 flag? O_o mapa jak nic tylko pod 64 osobowy CQ :D

Mam nadzieję, że pojawi się też jakiś duży patch - razem z mapkami - poprawiający bugi i balans broni, bo jak na razie to jest niezła patologia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 18:49, Liptox napisał:

połowa Pl graczy ? hmmm dziwne to dlaczego ja gram :D chyba nie wszedłem w skład tej
połowy o której wspominasz :)


A nie masz crash''y na serwerze, lag''ów itp. ? (Ja mam i to straszne, a łącze mam 20 mb/s)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem jak na polskim forum BFa temat o kickach przez błąd PB temat ma już 5 stron, i wciąż jest nierozwiązany. http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=152&t=40157 W każdym razie idzie kurwicy dostać. Od patcha nie mogę nawet się wbić na serwer, bo zaraz się PunkBuster rzuca, że mu paczki są jakieś nie takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech gnoje naprawia to co spaprali w ostatnim patchu a dopiero potem chwala DLC.Nie da się grać w dodatek skoro gra nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować