Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rainbow 6: Patriots – kolejne szczegóły, wideo i obrazki

23 postów w tym temacie

Znając Ubi, okaże się że z "...ukaże się dopiero w 2013 roku na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3..." zrobi się "...ukaże się już w 2015 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. W celu zagrania będziesz musiał zeskanować swoje linie papilarne, tęczówki oraz zadek. Dla polepszenia konfortu grania zalecamy także wykupienie ekskluzywnych DLC "menu główne", "fabuła do gry" oraz "prawdziwie prawdziwe zakończenie"...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 20:54, morcinwnek napisał:

Lub poprostu miesiąc przed premierą zdecydują się, że na PC nie wyjdzie bo sie nie opłaca.


Przecież już wiadomo, że ta gra na PC się nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zabraknie rzecz jasna elementów stricte taktycznych – jeden przycisk pozwoli nam na wydanie ogólnego rozkazu, wysyłającego drużynę do ataku. Wówczas wybiorą oni najbardziej efektywną opcję rozwiązania akcji.
Casual będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z obrazków można wywnioskować że jednostka ma jakieś cięcia budżetowe. Jeden gość ciągle lata bez hełmu taktycznego, pewnie dla niego już nie starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zabraknie rzecz jasna elementów stricte taktycznych – jeden przycisk pozwoli nam na wydanie ogólnego rozkazu, wysyłającego drużynę do ataku. Wówczas wybiorą oni najbardziej efektywną opcję rozwiązania akcji. - Casual będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden przycisk do wydania rozkazu ? Hahaha :D Ale mi rainbow ! w RS z 99r rysowało się plan taktyczny przed każdą misją a tu ci teraz każą kliknąc jeden przycisk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 22:12, Liptox napisał:

Jeden przycisk do wydania rozkazu ? Hahaha :D Ale mi rainbow ! w RS z 99r rysowało się
plan taktyczny przed każdą misją a tu ci teraz każą kliknąc jeden przycisk :D


Jeśli jednak będziemy mieli trochę czasu, skorzystamy z bardziej zaawansowanych możliwości zarządzania swoimi podopiecznymi.

Jest jeszcze nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te wideo wygląda biednie i nudza mnie akcję gdzie nasza jednostka biega po całym mieście ! Takie coś mieliśmy w V1 i V2. Dawać mi tu akcje w zamkniętych pomieszczeniach jak to było w 1 częsciach RS. Wiem wiem marzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Co oni zrobili z Tęczy?! O_o Bandę Judge Dreddów, a nie elitarną jednostkę kontrterrorystyczną, jaką opisał Clancy. Co to ma wspólnego z Tęczą? Strzelanie do policji? Wystawianie na cel ludności cywilnej? Chowanie się za nią? Przypomnę, że w książkowym pierwowzorze była opisana scena, w której Julio Vega staje między terrorystami a zakładnikami, żeby zasłonić sobą tych drugich.

Za każdym razem obiecuję sobie, że UBI nie zaskoczy mnie już niczym i za każdym razem okazuje się, że jednak się myliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2011 o 21:09, Henrar napisał:

Przecież już wiadomo, że ta gra na PC się nie pojawi.

ciekawe czy tym razem też z płaczem wrócą. Na marginesie, jakoś tak cieplej się robi na sercu, gdy pomyśli się, że utopili grube miliony w systemie DRM który koniec końców u tak okazał się gówniany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RS?! Gdzie w tym jest rainbow six? Czy oni chociaż wiedzą, na podstawie czego oni tę grę robią? Jaka normalna jednostka antyterrorystyczna organizuje akcję w takim miejscu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imeilic z perspektywy czasu uważam, że pierwszy R6 jest żałosny (nie żeby się wtedy mi podobał). Tam trzeba było nawet zaznaczać, że mają kucnąć, że mają otworzyć drzwi, że mają oddać strzał itd. No sorry, ale co to, oni myśleć nie potrafili? Tu przynajmniej ma się wrażenie, że oni coś potrafią.

ubn co to mazacznyć "jaka normalna jednostka antyterrorystyczna organizuje akcję w takim miejscu"??? Antyterroryści dostosowują się do sytuacji a nie odwrotnie. Pierwszy telefon do bandytów "słuchajcie przenieście swój atak w inne miejsce, bo my tu nie damy robić akcji". Ludzie, czy Wy aby trochę nie przesadzacie.

Dla mnie obecnie Vegas i Vegas 2 to świetne gry, o wiele lepsze niż przestarzałe już R6 i kolejne części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I żeby potem nie było: my nie wydamy na PC... boooooo to się nie opłaca i wydamy na konsole... kup sobie graczu na PC któreś z pudełek Sony lub Micro żeby pograć w nasze super mega gry. I nie obawiaj się: DRM na konsolach już jest i na Ciebie czeka.

Mam nadzieję że tak nie będzie, bo nowy R6 zapowiada się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TobiaAlex. Akcja antyterrorystyczna jest organizowana zawsze w miesjcu gdzie nie może się stać krzywda cywilom albo gdzie jest ich mało. Fajnie, że na filmiku strzelają się koło cywilnego autobusu i samochodów.Przy takim kalibrze broni pociski przez karoserię przechodzą jak przez masło i ofiar takiej akcji mogło by być bardzo dużo. Pominę sprawę , że ci źli w takiej sytuacji mają skąd brać żywe tarcze i dodatkowych zakładników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 10:09, ubn napisał:

TobiaAlex. Akcja antyterrorystyczna jest organizowana zawsze w miesjcu gdzie nie może
się stać krzywda cywilom albo gdzie jest ich mało. Fajnie, że na filmiku strzelają się
koło cywilnego autobusu i samochodów.Przy takim kalibrze broni pociski przez karoserię
przechodzą jak przez masło i ofiar takiej akcji mogło by być bardzo dużo. Pominę sprawę
, że ci źli w takiej sytuacji mają skąd brać żywe tarcze i dodatkowych zakładników...


Dokładnie, to co było w V1, V2 i na tym filmiku całkowicie odbiega od realizmu i od Tęczy opisanej przez Clancyego. Żadna jednostka AT nie zorganizuje strzelaniny wśród cywili. Samo zachowanie Tęczy w tym filmiku jest bardziej w stylu Rambo niż jednostek specjalnych. Ale dzieciaki naoglądają się hollywoodzkich filmów i łykają takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować