Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyła przedsprzedaż Battlefield 3: Powrót do Karkand na PC w sklepie gram.pl

44 postów w tym temacie

gram.pl

Powrót do Karkand, pierwsze DLC do Battlefield 3, na PC ukaże się także w pudełku zawierającym kod uprawniający do pobrania go z platformy Origin. Dodatek będzie darmowy dla właścicieli edycji limitowanej gry Battlefield 3 (cena dla posiadaczy edycji standardowej to 49,90 zł).

Przeczytaj cały tekst "Ruszyła przedsprzedaż Battlefield 3: Powrót do Karkand na PC w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zdziwienie.Nie wiedziałem, że dodatek również będziecie mieli do kupienia.Myślałem, że tylko na origin będzie można kupic.Ja naszczęście będę miał za darmo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu graczy mogliby naprawić grę, którą ostatni patch całkowicie dla mnie zepsuł. Nie jestem w stanie jednego meczu rozegrać w całości bo gra się wiesza. Przeglądając temat dotyczący tej nieszczęśliwej łaty na forum na battlelogu nie jestem jedyny. Wcześniej nie mogłem się doczekać dodatkowych map bo gra była świetna ale w obecnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BtK to dodatek, który perfekcyjnie wpisuje się w dewizę "co tu zrobić, żeby się nie narobić". ;) No i 5 dych do przodu. A jak! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 zł za cztery odświeżone mapki - no proszę, a myslalem, że takie jaja to tylko u Activision, a tu widzę, że EA pod względem pazerności chce pokonać krola ;-)

Jeśli o mnie idzie, to grosza złamanego nie dam. Ci partacze z DICE są niepoważni - wydali niedokończony shit i zamiast w pocie czoła pracować nad kolejnym patchem, który sprawi, że wreszcie będzie można normalnie grać (bez ciągłego crashowania), to już myślą o zamachu na portfele graczy. Aż sobię pożyczę cytat od kolegi - "Stan techniczny BF3 przypomina bordel ogarnięty pożarem" ;-)

Nie tędy droga panowie :/ Ubolewam, że ta firma jest tak niepoważna i chciwa - biorąc pod uwagę kiepski stan techniczny BF3,to ten dodatek powinien być rozprowadzany za darmo w ramach częściowego zadośćuczynienia za sprzedwanie w normalnej cenie wersji beta. No ale do tego trzeba mieć honor i odrobine klasy, a tego akurat u DICE/EA to ze świecą szukać :/

@czorny,

Jeśli masz system 32 bitowy to:

akcesoria-wiersz poleceń- i wpisujesz: bcdedtit/set increaseuserva 2500

Zatwierdzasz enterem i restert kompa.

U mnie trochę pomogło - tzn. gra nie sypie się już co 5 minut, tylko co jakieś 30-45, no to już jest pewien sukces (userów, ktorzy na to wpadli, nie lamek z DICE). Wiem prowizorka, no ale było nie było - trochę pomaga.

Acha, aby to usunąć: akcesoria-wiersz poleceń- i wpisujesz: bcdedit/deletevalue increaseuserva

Radzę też ręcznie ustawić plik wymiany (na sztywno - warość min. i max musi być taka sama). Tam gdzie trzeba wpisz dwukrotność swojego ramu (u mnie to akurat nie pomogło, ale niektorzy meldują, że gra rzadziej się crashuje).

No i tradycyjnee pozdrowienie posiadaczy BF3 na koniec: "Łącze się w bólu i oby do następnego patcha" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. U mnie patch niczego nie popsuł, a mam wrażenie wręcz, że jest trochę lepiej. Ale to może dlatego, że mam win7 64 bit i jestem takim komputerowym noobem, który nie grzebie w żadnych wierszach poleceń, bo w ogóle tego nie kumam :)
Komp przy instalacji każe mi nacisnąć enter, to naciskam. Każe mi zaznaczyć okienko, to zaznaczam. I wszystko śmiga OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra. Pamięta ktoś jeszcze DLC do Medal of Honor? Oferowało dużo, dużo mniej niż Back to Karkand, a kosztowało podobnie (45 PLN). Ten dodatek wygląda pod względem zawartości bardziej jak Vietnam do BC2 (oczywiście nie do końca, ale...).
Inna sprawa, że gdyby nie preorder, to bym w Karkand raczej nie zagrał. No, przynajmniej do momentu trafienia na listę promocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 14:42, Moonstorm napisał:

Dobra dobra. Pamięta ktoś jeszcze DLC do Medal of Honor? Oferowało dużo, dużo mniej niż
Back to Karkand, a kosztowało podobnie (45 PLN). Ten dodatek wygląda pod względem zawartości
bardziej jak Vietnam do BC2 (oczywiście nie do końca, ale...).
Inna sprawa, że gdyby nie preorder, to bym w Karkand raczej nie zagrał. No, przynajmniej
do momentu trafienia na listę promocji ;)


Nie zdziwiłbym się jakby była sytuacja analogiczna do tej z Vietnamem (do BC2), już po ~tygodniu była świąteczna promocja EA i można było kupić za połowę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 13:50, Vojtas napisał:

BtK to dodatek, który perfekcyjnie wpisuje się w dewizę "co tu zrobić, żeby się nie narobić".
;) No i 5 dych do przodu. A jak! ;)


Czepiasz się, wiesz?

Myślisz, że to tak łatwo zdecydować, które mapy się sprzedadzą? Uważasz, że to takie proste, wymyślić nowe wyzwania? Łatwo się mówi, siedząc w wygodnym foteliku, zajadając chipsy i popijając colę. A biedni pracownicy DICE i EA mają pełne ręce roboty z zastanawianiem się, czy w następnej kolejności sprzedać już gotowe mapy z Bad Company, czy może raczej te z Bad Company 2.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 15:27, Eguroll napisał:

Tak. Edycja limitowana. Trzeba było myśleć o tym wcześniej a nie teraz narzekać na cenę.


Tzw. Edycja Frajerska. Kupujesz gre nawet nie wiedzac czy ci sie uruchomi albo spodoba. Zasadniczo BF3 nic nei wnosi do rozgrywki sieciowej. Mogli to wydac na engine BC2, lub nawet jako rozszerzenie. Kampanii nie bede komentowal, bo jest zenujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej EA nie idzie w stronę Acti: "A teraz, jak co miesiąc macie 3 mapki za 50 dych i się bawcie". Tutaj mamy 4 dobrze ograne mapy, nowe pojazdy i bronie. A jak wiadomo, te mapy będą lepsze od tych podstawowych, które oferuje Battlefield 3. Ich problemem jest to, że są duże, a działania operacyjne są na 1/3 mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 15:54, Boro666 napisał:

> Tak. Edycja limitowana. Trzeba było myśleć o tym wcześniej a nie teraz narzekać
na cenę.

Tzw. Edycja Frajerska. Kupujesz gre nawet nie wiedzac czy ci sie uruchomi albo spodoba.
Zasadniczo BF3 nic nei wnosi do rozgrywki sieciowej. Mogli to wydac na engine BC2, lub
nawet jako rozszerzenie. Kampanii nie bede komentowal, bo jest zenujaca.


Trolololo.I jak oczywiście forum zapełnione samymi opiniami narzekających.Jak dla mnie kampania bf3 była dość fajna.Moim zdaniem zróżnicowana.A co do twojego komentarza, to nigdy nie czytałem większych bzdur.Co to oznacza edycji frajerskiej?Raczej frajerami są ci co kupili grę w zwykłej edycji, a teraz wyżalają się na forach. A co do rozgrywki sieciowej.Nic nie wnosi?Moim zdaniem dużo wnosi.To strach pomyśleć co by o takim codzie powiedzieć;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na trailerze Gulf of Oman widać, że jest 7 punktów do przejęcia. Największa mapa w podstawce miała ich 5. Nie zapominajmy jeszcze o dodatkowych broniach i pojazdach.

Nie ma co porównywać dodatków do CoD''a z tymi do BF''a. BF daje 4 mapy 70 razy większe plus bronie i pojazdy na nowym enginie a CoD 4 mapy wielkości CSowych na starym enginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że dostałem mapki za darmo razem z pre-orderem, to bym nigdy ich nie kupił za 50 zł... Do tego jak znam życie, to na pewno nie będą one rewelacyjne, a jeśli będą, to i tak nie wszystkie. In Strike At Karkand We Trust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz że opis typu "Kupujesz grę nawet nie wiedząc czy ci się uruchomi albo spodoba" pasuje na dobrą sprawę do każdej gry. Zresztą czy limitka nie była w podobnej cenie co zwykła edycja ?

Kajmal
Podobno na tym polega największa zaleta Cod że od kilku części jest właściwie taki sam, bez żadnych zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 13:58, Lordpilot napisał:

50 zł za cztery odświeżone mapki - no proszę, a myslalem, że takie jaja to tylko u Activision,
a tu widzę, że EA pod względem pazerności chce pokonać krola ;-)

Niby tak, choć warto wspomnieć że oprócz map dostajemy także zestaw nowych spluw, których nie ma w podstawce. Acti daje TYLKO mapy.
Inna sprawa że akurat taki Vietnam do Bad Company 2 był niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować