Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zostań testerem polskich wersji gier Rockstara!

46 postów w tym temacie

Może zrobią polski oddział R*, w którym będą na stałe robić polonizacje. W GTA polskie napisy to podstawa, dubbing byłby dobry ze względu na dialogi w czasie jazdy samochodem (nie wiadomo na co zwracać uwagę), z drugiej strony nie dałbym niczym zastąpić głosu Nico z IV czy innych charakterystycznych postaci.

Mimo wszystko napisy są mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 15:45, Henrar napisał:

Uchowaj nas Boże przed dubbingiem...


>Przyłączam się do modłów. Za to kinówka jak najbardziej.

Kogo uchowaj to uchowaj. Ja chętnie zobaczę jak by był dubbing. Nie wypowiadajcie się za wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za dubbingiem, ale tam gdzie pasuje. Jakoś nie mógłbym poważnie traktować gry w której czarnoskórzy gangsterzy władają polszczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 16:06, Bardock693 napisał:

Kogo uchowaj to uchowaj. Ja chętnie zobaczę jak by był dubbing. Nie wypowiadajcie się
za wszystkich.


Dadzą wybór - OK, słuchajcie sobie po raz setny Boberka. Ja nie mam zamiaru tego wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 15:18, Phobos_s napisał:

Oj wstyd :) Ale na szczęście zjadłem tylko jedno i więc nie jest
aż tak strasznie ;) Ale błąd to błąd :)


To błąd ortograficzny. Ocena w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w grze będzie jakiś polak lub grupa polaków którzy będą nam dawali misje. Bo jakoś nie wierzę żeby R* nagle zrobiło się takie dobre i zaczęło tworzyć grę po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co oni kombunuja, w poslka wersje watpie i nie sadze aby to zachecalo do kupna, bo moim zdaniem gry takiego typu nie powinny miec dubbingu, to nie pasuje. Wyobrazacie sobie GTA IV po polsku? To nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 17:10, Vojtas napisał:

To błąd ortograficzny. Ocena w dół.


Ocena w dół to w szkole :)
W przypadku kogoś, kto ma stać na straży poprawności językowej i po kim już nikt niczego nie poprawi, za taki błąd przysługuje dyskwalifikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> To błąd ortograficzny. Ocena w dół.

Dnia 30.11.2011 o 17:47, RexNebular napisał:

Ocena w dół to w szkole :)


No bo właśnie o szkołę chodziło.

Dnia 30.11.2011 o 17:47, RexNebular napisał:

W przypadku kogoś, kto ma stać na straży poprawności językowej
i po kim już nikt niczego nie poprawi, za taki błąd przysługuje dyskwalifikacja.


Dyskwalifikacja to może nie (jeśli to zwykły chochlik), bo to raczej nie to samo co "thuż", ale na pewno skaza na reputacji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to tylko jakiś gangster, boss czy inna postać z gta 5 jest pochodzenia polskiego, nagrają parę kwestii po polsku (które w napisach na szaro będą po angielsku) i to wszystko. Chciałbym się pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu w produkcji jest GTA: Warszawa? Albo GTA: Wąchock. :D Wyobraźcie sobie te syte jumanie maluchów spod bloków, chodzenie na ustawki, zasuwanie ciągnikiem po polach i takie tam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, my chcemy lektorów profesjonalnych :D:D A raczej, pełnego przetłumaczenia i dubbingu gry :). Niech nie możliwe stanie się możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 14:02, Ekonochrist napisał:

Czyżbyśmy mieli doczekać się GTA V w pełnej rodzimej wersji językowej?
Boże uchowaj Nas!

A co za problem wybrać inną wersję niż rodzima przy instalacji? LA Noire ma do wyboru: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Rosyjski, Hiszpański. Nie powinno być problemów skoro za wersją PL stoi Rockstar. W sumie to cieszę się, że tego C1/Cenega nie robi bo mielibyśmy powtórkę z gier od Beth :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 23:54, Pecyn napisał:

A może główny bohater będzie z pochodzenia Polakiem? Mamy gangsterskie korzenie w Ameryce.
To mogłoby się udać.

Niby jakie korzenie? Jakoś nie przypominam sobie jakiegokolwiek polskiego gangu w Ameryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować