Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Revelations (PC) - pierwszy (ogromny) patch już wydany

12 postów w tym temacie

i do są dobrzy twórcy... np w porównaniu do twórców twierdzy 3 co baardzo ważne patche wydaja dopiero po kilku dniach od premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 16:20, Eguroll napisał:

Co raz częściej twórcy serwują nam łatki w dniu premier - nie tędy droga Panie i Panowie


A co, wolisz miesiąc później? :>
Zanim gra przejdzie status gold, tłocznie, hurtownie, sklepy i trafi do pecetów graczy, mija sporo czasu -a przez ten czas programiści eliminują bugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie trzymam pudełko z wersją PC (nie wiem czy będzie już dziś działać) i bardzo się cieszę z łatki. Tak naprawdę ''dzień premiery'' jest czasem odległy o sporą liczbę dni od wejścia gry w status gold, więc to dobrze, że ten czas poświęcili na poprawienie tego, co nie zdążyli dopracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem Revelations jeszcze bez patcha, nie zauważyłem żadnych błędów, gra jest tak dobra, że czułem się przy niej prawie jak przy mojej kobiecie a to bardzo duży plus, najlepsza część, lepsza od drugiej chociaż krótsza, to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez patcha gra ma problemy z grafiką dwuprocesorową. Na moim gf 295gtx mam okropne ścinki przy obracaniu kamerą, nawet jak dam 800x600 i najmniejsze detale to ciągle to samo. Jak wyłączę multi gpu to tego problemu nie ma tylko, że jeden proc graficzny nie ciągnie gry na max detalach i muszę grać na średnio-wysokich. Mam nadzieję, że patch to poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 17:26, Jeffero napisał:

Bez patcha gra ma problemy z grafiką dwuprocesorową. Na moim gf 295gtx mam okropne ścinki
przy obracaniu kamerą, nawet jak dam 800x600 i najmniejsze detale to ciągle to samo.
Jak wyłączę multi gpu to tego problemu nie ma tylko, że jeden proc graficzny nie ciągnie
gry na max detalach i muszę grać na średnio-wysokich. Mam nadzieję, że patch to poprawił.


No lipa troszkę patrząc na to, że na moim starutkim 88gt chodzi na maksa bez aa w tych 25-30 fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak ściągam całą zawartość gier z internetu, więc mi wszystko jedno w jakiej formie jest patch. Oby tylko było jak najmniej błędów podczas premiery. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować