Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 62, w którym słychać odgłos turlanych kości

45 postów w tym temacie

Michał Nowicki

Tadam! Lucas i Myszasty wreszcie spotkali się po latach... wróć... tygodniu przerwy. No i zebrało się weteranom na wspominki oraz dywagacje. O czym? O grach RPG. Tych papierowych i komputerowych. A nawet tych z dodatkiem liter "MMO" przed nazwą. Ich przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Przeczytaj cały tekst "pr0gram - odcinek 62, w którym słychać odgłos turlanych kości" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pr0gramu praktycznie wcale nie słucham.. jakoś nie mam mocy nań [po prostu]. Jeden jedyny raz słuchałem was jak pisaliście, że pr0gram będzie o D]I[... jako iż jestem wielkim "Waiterem" 3 odsłony i fanem poprzednich i totalnym zatraceńcem drugiej części to chciałem posłuchać wasze przemyślenia odnośnie gry....
Tego odcinka również posłucham .... nie ma to jak "chłyt makerkintody". Jestem ciekaw co żeśta tam Panowie nawinęli na majk

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie zaciekawiła to 3 edycja młotka i się przeraziłem cenowo za zestawik... Druga strona to czy ta nowa wersja nie jest trochę przekombinowana? Bo z tego co widziałem ludzie tak średnio ją oceniają. Wole jednak z edytowaną 1 wersję.
Teraz tylko czekać aż kumpel dokończy pisać scenariusz i może jeszcze dzisiaj jakaś sesja będzie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 10:11, IMPARTIAL92 napisał:

D&D Online .. na 100%
Odglos turlanych kosci + tematyka RPG co innego moze to byc. ale oczywiscie upewnilem
sie.

Może być co innego - następny proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - nadal wypatruję recenzji Anno ;)

A co do tego, czy do Skyrima będą pojawiały się mody za 20 lat? Cóż, Morrowind ma blisko 10 i nadal powstają, więc jest spora szansa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+1 +1. Muszę częściej słuchać pr0gram. Czasami aż chce się dołączyć do dyskusji ^^''.
BTW MUDom najbliżej do papierkowych RPG.

Muzyka? Nie mam pojęcia :E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, ale mi wspomnień naprodukowaliście tym Pr0gramem... te sesje na rozpadających się podręcznikach WFRP i AD&D od TM-Semica... kserówki z kserówek i pojedyncze kartki z Magii i Miecza :D No i wgryzanie się całymi kłami w Bajtki, a potem Top Secrety... heh... to były czasy :P

Przyznam też, że chyba zwrócę większą uwagę na to kogo potrącam na ulicy i co mu z kieszeni wypada... Trojaczki w Tybecie... hmmm... :P

A Lucasowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Problemy kręgosłupowo-karkowe to nic przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować