Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - poważne błędy w łatce 1.2

31 postów w tym temacie

Sam nie wiem co napisać, co to za patch który pogarsza jakość rozgrywki. W sumie, to tak jakby po zainstalowaniu patcha grać w betę (tam gdzie, rozgrywka jest na drugim poziomie a wyłapywanie błędów na pierwszym) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, nie ma to jak nagroda dla ludzi którzy kupili orginał... Czyli muszę włączyć offline i blokować aby sam nie pobrał łatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wersji Steam instalacja JEST OBOWIĄZKOWA - bez tego gra się w ogóle nie włącza: doradzam sprostowanie. :P
Jedno jest pewne: poprawiła mi się płynność gry, a i grafika wydaje sie być ciut ładniejsza - albo to tylko złudzenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to staje się powoli normą że patch jedne bugi naprawia inne powoduje, niestety ale żeby nie psuć sobie nerwów i pograć jak należy trzeba kupować gry pól roku po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 13:43, Pajonk78 napisał:

W przypadku wersji Steam instalacja JEST OBOWIĄZKOWA - bez tego gra się w ogóle nie włącza:
doradzam sprostowanie. :P


U mnie do tej pory patch 1.2 na Steamie się nie ściągnął. Co więcej cały czas mam wersję 1.1.21.0 i gra mi się bez problemu uruchamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pajonk78 - Mam na maksymalnych ustawieniach + wymuszony 2x Supersampling, SSAO i 16x AF - poprawy nie zauważyłem. Ponadto z tym patchem smok latał nade mną przez dobre 5 min i olał mnie. Poleciał sobie dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 13:43, Pajonk78 napisał:

W przypadku wersji Steam instalacja JEST OBOWIĄZKOWA - bez tego gra się w ogóle nie włącza:


Jestem prawie pewny, że w opcjach steam można zaznaczyć, by sam nie pobierał łatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 13:43, Pajonk78 napisał:

W przypadku wersji Steam instalacja JEST OBOWIĄZKOWA - bez tego gra się w ogóle nie włącza:
doradzam sprostowanie. :P

Wystarczy wyłączyć automatyczne aktualizacje i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w końcu mamy polską wersję gry więc Cenega nas ochroni przed złym patchem... Przed dobrym z resztą też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, może ten smok to jakiś Freestajlowiec i kręci jakieś triki pirotechniczne w powietrzu :D:D ? Oczywiście żart, brzydko to wygląda... Fakt. Mi na razie pobiera łatkę, potem się określę czy zauważyłem jakieś większe bugi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na innych serwisach, takich problemów uświadczymy tylko na PS3 czyli na platformie na której Skyrim jest podobno najbardziej zabugowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować