Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Zestaw Razer Battlefield 3 - testy

15 postów w tym temacie

Wiem że to nie na temat ale była ta kwestia poruszana już wiele razy i nic. Bardzo proszę o kogoś z gram o podanie chociaż jednego sensownego powodu dlaczego po kliknięciu na artykuł zamiast trafiać bezpośrednio do niego to trafiamy na pośrednią stronę na której ponownie trzeba klikać i potwierdzać chęć jego przeczytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 16:36, cHICEK napisał:

Wiem że to nie na temat ale była ta kwestia poruszana już wiele razy i nic. Bardzo proszę
o kogoś z gram o podanie chociaż jednego sensownego powodu dlaczego po kliknięciu na
artykuł zamiast trafiać bezpośrednio do niego to trafiamy na pośrednią stronę na której
ponownie trzeba klikać i potwierdzać chęć jego przeczytania...

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 16:36, cHICEK napisał:

Wiem że to nie na temat ale była ta kwestia poruszana już wiele razy i nic. Bardzo proszę
o kogoś z gram o podanie chociaż jednego sensownego powodu dlaczego po kliknięciu na
artykuł zamiast trafiać bezpośrednio do niego to trafiamy na pośrednią stronę na której
ponownie trzeba klikać i potwierdzać chęć jego przeczytania...

+1
Dodatkowo nieraz gdy włącza się jakiś artykuł to zamiast do niego wybija z powrotem na stronę główną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie na temat ale była ta kwestia poruszana już wiele razy i nic. Bardzo proszę o kogoś z gram o podanie chociaż jednego sensownego powodu dlaczego po kliknięciu na artykuł zamiast trafiać bezpośrednio do niego to trafiamy na pośrednią stronę na której ponownie trzeba klikać i potwierdzać chęć jego przeczytania...

+1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej mnie irytuje, gdy wyskakuje nowe okno z artykułem. I po ..j akiego grzyba? To to wynalazek jeszcze z czasów CDP... :o

Razer On(an)za jest szeroko odradzanym padem. Klawiatura ma okropny design - kto wymyślił, by obrazek tego żołdaka dawać w tle? Brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 16:36, cHICEK napisał:

Wiem że to nie na temat ale była ta kwestia poruszana już wiele razy i nic. Bardzo proszę
o kogoś z gram o podanie chociaż jednego sensownego powodu dlaczego po kliknięciu na
artykuł zamiast trafiać bezpośrednio do niego to trafiamy na pośrednią stronę na której
ponownie trzeba klikać i potwierdzać chęć jego przeczytania...


Także +1

A tak poza tym. Spodziewacie się jakiejś dostawy tego pada (ale bez motywu) do sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 16:36, cHICEK napisał:

Wiem że to nie na temat ale była ta kwestia poruszana już wiele razy i nic. Bardzo proszę
o kogoś z gram o podanie chociaż jednego sensownego powodu dlaczego po kliknięciu na
artykuł zamiast trafiać bezpośrednio do niego to trafiamy na pośrednią stronę na której
ponownie trzeba klikać i potwierdzać chęć jego przeczytania...

+1

A co najlepsze wiadomo, że się da, bo ostatnio jakiś art na gram czytałem gdzie było to rozwiązane po ludzku. Niedługo pożyłem w przeświadczeniu, iż chłopaki z tym felerem sobie poradzili.


Co do produktów tej firmy... Coraz częściej można znaleźć w internecie tematy typu "Czy Razer to totalna tandeta z wyższej półki?", więc coś w tym musi być. Pamiętajcie też, że producent z USA nie ma serwisu pogwarancyjnego i nikt wam po tym okresie nie naprawi np. myszki wartej 500 zł mimo, iż była już dwukrotnie wymieniana na nową w ramach gwarancji właśnie, która przy takim zabiegu się nie odnawia (dodawany jest tylko okres o długości leżenia w serwisie).

Na szczęście jest jeszcze parę rodzynków: nowy DA z wreszcie poprawionym firmwarem (osiągi podobne do starego mysiego króla 3G), nowe Abyssusy (trzeba uważać, aby nie dostać wersji z jitterem). Hmm i chyba to wszystko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w grudniu zeszłego roku myszkę razera Battelfield 3 oraz dedykowaną do niej podkładkę . Przystąpiłem do testów , po tygodniu ta zachwalana mycha padła to znaczy przestał reagować laser na ciemnych powierzchniach podkładki . Odesłałem pechową myszkę do sklepu internetowego . Po dwudziestu dniach kalendarzowych otrzymałem nową w pięknym pudełku . Niestety nowa mycha też padła po trzech dniach , ten sam problem co z poprzednią , więc znowu odesłałem . Sprzedawca oznajmił mi że nie będzie sprzedawał tego produktu i zaproponował mi inne gryzonie . Do dnia dzisiejszego nie mam informacji od tego sprzedawcy ani pieniędzy no i myszki . Została mi tylko ładna podkładka z obrazkiem Battlefield 3 . nasuwa się pytanie podwójny pech czy zwykłe badziewie za grube pieniądze w ekstra opakowaniu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 23:21, Hartus napisał:

W jakim sklepie tak pięknie Cię potraktowali?



Poczekam jeszcze parę dzionków jak sprzedawca nie rozwiąże tematu podam adres a , jak rozwiąże temat też napisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 23:21, Hartus napisał:

W jakim sklepie tak pięknie Cię potraktowali?



W końcu pan sprzedawca od myszki razer battlefield3 odezwał się tłumacząc sprawę że nie morze uzyskać żadnych informacji w serwisie razera i postanowił sam zakończyć sprawę , przesłał mi pieniądze . Bardzo fajnie ze strony sprzedawcy ale kosztów przesyłki do mnie , oczywiście nie zwrócił do tego moje podwójne koszty wysyłki . Razem moja przygoda z myszką Razer Battlefield 3 kosztowała mnie 48 zł. i dwa miesiące niesmaku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie i ja nie wesprę Razera. W sumie to i tak zawsze bardziej mnie ciągnęło do myszek Logitecha, Steelseries i Roccata.
Co do kosztów to fajnie, że Ci oddał kasę, ale wydaje mi się, że zwrócenie kosztów przesyłki również jest jego obowiązkiem i powinieneś się kłócić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować