Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koszulka zwiastunem Half-Life`a 3?

21 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2011 o 11:21, Dared00 napisał:

Jeśli zrobię sobie koszulkę z logo Portala 3, też zrobicie o tym newsa?


A jesteś pracownikiem Valve? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przedstawiciele Valve wielokrotnie zapewniali bowiem, że Gordon Freeman nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. "

Z tego co mi wiadomo Gordon nie powiedział jeszcze żadnego słowa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś może być na rzeczy. Dobrze pamiętam jak kilka lat temu czujni fani zauważyli, że w wywiadzie z ludźmi od Ubisoftu pracującymi nad marką Might & Magic jeden z rozmówców miał na sobie koszulkę z grafiką koncepcyjną z Might & Magic: Heroes VI wraz, rzecz jasna, z tytułem produkcji. Niedługo po tym gra została oficjalnie zapowiedziana. Trzymajmy więc kciuki, żeby historia się powtórzyła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnę jak instalowałem i rejestrowałem HL2 i Steama przez modem 56 kb :) To były czasy :)
Potem jakoś wydawanie tych epizodów wydawało mi się kiepskim pomysłem i czekałem cały czas na HL3.
Oby w końcu Valve coś zapowiedziało bo chętnie znów zajął bym się naszym milczącym bohaterem z łomem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy jednak nie potwierdzili, że pracują nad Half-Life 2: Episode 3 czy Half-Life 3."

Episode 3 został oficjalnie zapowiedziany, Valve wielokrotnie wspominalo, ze caly czas nad nim pracuja. Dopiero z czasem sluch o nim zaginal :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 11:21, Aver88 napisał:

Prędzej Gabe schudnie..

I za ten dowcip GabeN (i za to też) premiera HL:Ep3 została przesunięta o kolejny tydzień (a raczej dwa)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a co wy nadal myślicie, że wyjdzie Episode 3? Valve zawsze robiło gry wysokiej jakości, dlatego szczerze wątpie w powstanie czegokolwiek na starym silniku Source, na bank kolejna odsłona wyjdzie już na nowym silniku, zbyt wiele się od Episode 2 wydarzyło, żeby jeszcze robić dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciele Valve wielokrotnie zapewniali bowiem, że Gordon Freeman nie powiedział jeszcze ostatniego słowa

Jak powie jakiekolwiek na koniec HL to walnę śmiechem (może powie, że to jeszcze nie koniec) :D

Ale koszulka to koszulka... jakby wyciekł jakiś screen lub coś podobnego to tak, ale koszulka to tylko znak że coś się dzieje, a może ostatecznie dziać się przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować