Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Rayman Origins – recenzja

20 postów w tym temacie

W sumie sie nie dziwie czemu Origin jest 2D, gdyż to prequel wszystkich Rayman''ów. No potem jest Rayman M też 2D no i Rayman 2 ale juz w 3D itd. Naprawde świetnie że wrócił, być może jednak Ubi da nam godnego Rayman 4, gdyż główny boss Rayman 2, nadal żyje chociaż nie jest aktywny ale kto wie :D
Ale polecam ta gre, super gra sie w 4 osoby, a poziom trudnosci akurat pasuje że jest czasem wymagający, dzisiejsze gry sa tak łatwe i rozleniwiają graczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Genialna gra!

Fanem Raymana jestem od pierwszej części i powiem, że to co zaczęło dziać się z serią od Raving Rabbids, czyli tych cholernie denerwujących kórlików uświadomiło mi, że na klasycznego Raymana nie ma co liczyć a tu proszę. Pojawiło się Origins i dosłownie kopie po jajach. Na 100% jedna z najlepszych platformówek w jakie grałem. Polecam wszystkim którzy kochają Raymana, platformówki i...rywalizację;)

FatB

Rayman M pojawił się po Rayman 2 i też był już w 3D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rayman to była jedna z pierwszych moich gier na PieCyku. Pamiętam, w pierwszym Raymanie też się latało na komarze (po uprzednim spraniu mu aparatu gębowego), ale wtedy podczas lotu wrogów bić trzeba było magiczną pięścią bohatera, a nie tymi komarzymi ''gilami'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, dajcie to na PC będę spełniony w stu procentach ! Zaraz ogarniam Raymana 2 na Win 7, jeśli nie pójdzie to instaluje wirtualnego XP nie ma bata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 17:19, Reffanov napisał:

W demko grało się świetnie. Szkoda że to gra Ubisoftu... będę musiał obejść się smakiem.

A to niby czemu?, na konsolach też bojkotujecie UbiSoft?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 19:03, lis_23 napisał:

> W demko grało się świetnie. Szkoda że to gra Ubisoftu... będę musiał obejść się
smakiem.
A to niby czemu?, na konsolach też bojkotujecie UbiSoft?.


Czemu w liczbie mnogiej? ;)
Po prostu nie podoba mi się ich polityka względem PeCetowców, nawet mimo faktu że posiadam konsolę. Bo po co mam wspierać Ubisoft poprzez kupowanie ich gier, kiedy oni traktują mnie (a więc gracza głównie pecetowego) jak złodzieja? Oni mają mnie w rzyci, to ja mam ich. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2011 o 19:22, Reffanov napisał:

Po prostu nie podoba mi się ich polityka względem PeCetowców, nawet mimo faktu że posiadam
konsolę. Bo po co mam wspierać Ubisoft poprzez kupowanie ich gier, kiedy oni traktują
mnie (a więc gracza głównie pecetowego) jak złodzieja? Oni mają mnie w rzyci, to ja mam
ich. ;]


A jaka to polityka?, chodzi o ich DRM? - dla mnie najlepszy DRM obok Steam, zero problemów z graniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 19:35, lis_23 napisał:


> Po prostu nie podoba mi się ich polityka względem PeCetowców, nawet mimo faktu że
posiadam
> konsolę. Bo po co mam wspierać Ubisoft poprzez kupowanie ich gier, kiedy oni traktują

> mnie (a więc gracza głównie pecetowego) jak złodzieja? Oni mają mnie w rzyci, to
ja mam
> ich. ;]

A jaka to polityka?, chodzi o ich DRM? - dla mnie najlepszy DRM obok Steam, zero problemów
z graniem.


DRM, kilkumiesięczne obsuwy w premierach na PC względem konsol czy nie wydawanie gier na PC w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani starej szkoły mogą być wniebowzięci. I nie tylko oni - Rayman, nawet mimo horrendalnie wysokiego momentami poziomu trudności, przypadnie do gustu dzieciakom. Absolutny must-have. Tylko... który z marketingowców w Ubi był tak mądry i zaplanował premierę tego tytułu na okres, kiedy debiuty zaliczały takie gry jak CoD: Modern Warfare 3, Battlefield 3, Batman: AC i Assassin''s Creed Revelations? Dajcie Rayman Origins szansę, naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC T.T
Dajcie mnie to na PC T.T

Poważnie, zagrywał bym się jak nienormalny, podobnie się ostatnio jarałem tylko Sonickiem Generations... kurde ten nowy Ray na blaszakach to by było coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 19:41, Reffanov napisał:

DRM, kilkumiesięczne obsuwy w premierach na PC względem konsol czy nie wydawanie gier
na PC w ogóle.


... i ostatecznie traktowanie graczy PC-towych (wszystkich) w sposób... khm... wiadomo jaki.

Ale jeżeli się pojawi na PC nowy Rayman to na pewno Ubi się już zatroszczy o to, żeby gra była w partach i tak dalej. Mam tylko nadzieję że będzie mi w tą grę kiedyś zagrać, bo uwielbiam Raymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak mi się marzy ta graa, ale kasy ni maaa :( oooo zróbcie jakiś konkurs fajny, może znów graficzny :D i nagroda Rayman na wybraną platformę :D. Przynajmiej będę miał jakieś małe nadzieje, że zagram w niego jakoś w najbliższym czasie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to mistrz! ABSOLUTNY MISTRZ!
Długa, piękna grafika, couch-mode na 4 osoby, świetne efekty i animacje. Must-have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować