Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii – Modern Warfare 3 liderem czwarty tydzień z rzędu!

16 postów w tym temacie

Adam Berlik

FIFA 12 zanotowała znaczny wzrost sprzedaży i awansowała z piątego na drugie miejsce, ale to nie wystarczyło by pokonać Call of Duty: Modern Warfare 3. Na podium pozostał Assassin's Creed: Revelations.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii – Modern Warfare 3 liderem czwarty tydzień z rzędu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, co ludziom przeszkadza, że CoD dobrze sie sprzedaje!? Można tego nie rozumieć, ale nie można za to gardzić ludźmi kurde. Toż to po prostu zwykłe, nieuzasadnione hejterstwo. Ci co tak zaciekle narzekają, pewnie sami nie grali (ja sam grałem tylko w Modern Warfare 1 i kawałek CoD 1 i tyle mi wystarczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się sprzedaje = zrobią więcej tego samego
Wiele ludzi jest już zmęczonych obecną formą COD, nawet starzy fani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 13:48, Selv napisał:

Gra się sprzedaje = zrobią więcej tego samego
Wiele ludzi jest już zmęczonych obecną formą COD, nawet starzy fani.


Jestem starym fanem i nie jestem tym zmęczony. Bajdurzenie. Oczywiście MW3 i tegoroczna kampania wydaje się gorsza od tej z MW2. Nie czuć tutaj takiej adrenaliny. Z drugiej strony, ciągle mamy do czynienia z pełną akcji kampanią. Nie dziwię się, że jest na pierwszym miejscu.


@seba26 naprawdę... znów w temacie o Modern Warfare są trolle ? Idż do BF3 i tam się żal. Nie obrażaj ludzi, którzy grają w inną grę niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ze 10% kupuje COD dla SP, ja SP nawet na myśli nie miałem.
Liczy się multi a to zawiodło ogromną część moich znajomych (zbyt małe mapy, mała liczba zmian w stosunku do MW2, nie do końca przemyślany balans).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 milionów mądrych i pare hejterów z BFa :D porażka żal mi was ludzie a co do CoDa gra kompletna tyle w temacie wracajcie do rodziców po kase na DLC do BFa kidsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 14:08, Selv napisał:

Może ze 10% kupuje COD dla SP, ja SP nawet na myśli nie miałem.
Liczy się multi a to zawiodło ogromną część moich znajomych (zbyt małe mapy, mała liczba
zmian w stosunku do MW2, nie do końca przemyślany balans).


W takim razie zwracam honor. Dla mnie singiel to cały CoD w multi nie mogę się odnaleźć, grałem parę godzin na MW2 i nie przypadło mi do gustu. Wole jak coś się dzieję z Pricem u boku :) Tak było od pierwszego do MW3 :)

@Varsil przestań, nie bądź taki jak kolega 6 postów wyżej. Paru graczy tutaj pisało, że nowe DLC do MW3 to tak naprawdę tylko przeniesione mapy z MW2. Niestety, ale w BF3 jest tak samo. W dodatku "Powrót do czegoś tam" mamy dużą listę map z B2. Tylko, że w ulepszonej grafice. Ciekawe co za trolle to pisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kupować COD dla SP to jak brać tort dla wisienki ;)
Albo MP albo w ogóle (tak zrobiłem z MW3 - i już raczej nie kupie).
Wystarczy, że pograłem trochę na koncie znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 14:19, Selv napisał:

Dla mnie kupować COD dla SP to jak brać tort dla wisienki ;)
Albo MP albo w ogóle (tak zrobiłem z MW3 - i już raczej nie kupie).
Wystarczy, że pograłem trochę na koncie znajomego.


Zgadza się, bo kampania od lat była tylko wisienką na cały tym dużym torcie. Multiplayer im nigdy nie wychodził, albo nie chcieli go zrobić porządnie. Wystarczy zobaczyć multi z MW1 z tym z MW2 i MW3. Modern Warfare był epickim wejściem CoD w coś nowego. I kampania i multi było super :) Teraz została tylko kampania i tak wydaje mi się, że trochę tutaj podupadło. Ale co tam :) Ciągle się dobrze bawię i to chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 14:22, vegost napisał:

podupadło. Ale co tam :) Ciągle się dobrze bawię i to chyba najważniejsze.

Dla mnie kampania jest najgorsza w całej serii. No może na poziomie World at War. O ile w Black Opsie mimo zmęczenia silnikiem wiele poziomów i wydarzeń mnie pozytywnie zaskoczyło to w MW3 wręcz odwrotnie - nudne i monotonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 16:57, byverter napisał:

Dla mnie kampania jest najgorsza w całej serii. No może na poziomie World at War. O ile
w Black Opsie mimo zmęczenia silnikiem wiele poziomów i wydarzeń mnie pozytywnie zaskoczyło
to w MW3 wręcz odwrotnie - nudne i monotonne.


Można by dyskutować, ale tak się złożyło, że Call of Duty zostało podzielone na dwie obce sobie serię. Jedną robi Treyarch a drugą Infinity Ward. Dwa różne oddziały i dwa różne pomysły na grę. Mi się Black Opsa bardzo podobał. Modern Warfare to stary dobry styl kampanii od samego początku. To, że trochę odskoczyli od czasu MW2 to nic nie zmienia. No musieli to jakoś skończyć. Najlepiej to zrobić z pompą. Chociaż trochę mi jest przykro.. Nie z powodu kampanii a zawartości w niej. Ten kto grał to wie co się stało w środku gry ;((( Jak dla mnie MW3 ciągle jest duchem starego dobrego MW z 2007 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<hejt mode on> Ty też odkładaj, na zrecykligowane mapy z MW i MW2. <hejt mode off>
To było do przewidzenia. UK = konsole = MW3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować