Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już oficjalne! CD Projekt będzie wydawcą produktów Wizards of the Coast

32 postów w tym temacie

moglibyście wznowić RPG Wiedźmin (+dwie przygody i 3 magazyny Biały Wilk)
albo karciankę Thorgal (którą w okolicach 2002 wydawał Egmont)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jeszcze kilka lat temu bardzo bym się na tego newsa jarał. I pewnie wydał w związku z nim trochę pieniędzy. :D A teraz... o tyle fajnie, że CDP się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero teraz dowiedziałem się, że faktycznie ISA utraciła licencję także i na gry fabularne.

Firma pokroju CDP z całym zapleczem finansowym i możliwościami promocyjnymi, być może i rozbudziłaby na nowo rynek RPG w Polsce, ale wydaje mi się iż z 4E to już jest raczej niemożliwe i sensowne byłoby tylko przy okazji kolejnej edycji D&D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to oznaczało, że wyjdzie Magic: The Gathering w polskiej wersji językowej?! Łał. Dla mnie to by była bomba. Od dawna miałem ochotę na pogranie w tą grę a nieznajomość angielskiego mi to uniemożliwiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quote (Selv): "Zwłaszcza to widać po DnD (w PL nawet książki ciężko dostać)."

W Polsce książki D&D ciężko sprzedać :P Książki D&D to w 90% gnioty z naiwną historyjką gorszą od wielu sesji RPG z przeciętną fabułą. Nie wspomnę pamiętnej książki "Wrota Baldura", którą czytałem X lat temu ze względu na fascynację wspomnianą Sagą, gdzie X to liczba rozwinięć w Twojej strefie Misji. Polscy czytelnicy po prostu znają się na dobrej fantastyce, a po D&D sięgają jedynie osoby dopiero zaczynające przygodę z tym tematem, którym heroic fantasy jeszcze nie rani oczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie ma do tego co robi ISA, która z tego co wiem wydaje cały czas Magica, nie wspominając od dnd albo o ksiązkach z Forgotten Realms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 21:34, meryphillia napisał:

Wiedźmin nadal należy do MAGa i nie ma problemów z zamówieniem podręczników bezpośrednio
na stronie wydawnictwa.


produkt niedostępny
(poza tym, nie ma tam osobno wydanych dwóch przygód i trzech "magazynów" Biały Wilk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować