Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa miliony chętnych na betę Star Wars: The Old Republic

36 postów w tym temacie

To nie była beta właściwie rzecz biorąc a stres test. Sprawdzali jaki ruch będą w stanie utrzymać przy premierze tak by ludzi krew nie zalewała ze względu na lagi i kolejki do serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 miliony to solidna liczba jak na betę. Pytanie tylko ile z tych osób zakończy swoją przygodę ze Starą Republiką już na tym etapie. Osobiście może bym się nawet skusił na zakup pre-order packa, ale niestety, obecnie nie bardzo jest gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aquma ostatecznie możesz zakupić na Origin.

pz_leo ile zagrałeś? 2h? 10h? To jest mmo i stwierdzenie po paru godzinach, że to nic szczególnego jest wręcz idiotyczne. A, i gwoli ścisłości - jest, i to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja zagrałem, potraktowałem bete jak demo, i przekonałem się, że muszę ją mieć :) na początku trochę byłem zły, że dopiero na stress test się dostałem(konto mam prawie od samego początku strony swtor), ale po przemyśleniu to chyba dobrze bo bym sobie zepsuł radość z rozgrywki gdybym w grał drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagralam w bete, ale doszlam do wniosku, ze to nie moje klimaty (mimo tego, ze lubie filmy o Gwiezdnych Wojnach). Gralo sie przyjemnie, a im wiecej tym bardziej gra wciagala i w sumie pewnie jak bym jej dala miesiac czasu to moze by mnie wciagla/przekonala mimo tego, ze mi nie pasuja te gwiezdne technologie, pistolety, itp;). Wiekszosc moich znajomych, ktorzy tez zastanawiali sie czy grac po becie od razu zamowili gre wiec chyba slaba nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja hejtowałem tą grę od samego początku, jednak po tym jak dostałem się do beta testów stwierdziłem, że warto dać tej produkcji szansę. Taka miła odskocznia od World of CasualCraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to już chyba gdzieś mówiłem.
TOR nie jest dla wyjadaczy MMO którzy od ostatnich 6 lat grindowali i latali na rajdy za ubrankami i czekali na zagranie pluszowymi misiami karate.
To bardziej dla ludzi chcących bardziej KOTORA z opcją CO-OP. Bo tym właśnie TOR okazał się być.

Fabuła na 200h dla każdej strony konfliktu wydłużana sztucznie kupą zadań w stylu "zabij 10 kurczaków i zbierz 5 krowich placków przy okazji zdobywania bazy wroga.

Ciekaw jestem tylko co Bioware szykuje dla tych którzy przebrną przez linię fabularną. Bo wtedy się prawdziwe MMO zaczyna a jak na razie z tego co widzę to TOR nie ma nic oprócz paru rajdów których sam osobiście nie mam zamiar przechodzić więcej jak 1-2 razy. Jak to zwykle bywało z innymi MMO w które grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam trochę większe szczęście i testowałam grę przez 3 tygodnie. TOR bardzo mnie wciągnął i chociaż nie wiedziałam, czego spodziewać się po tej grze tak do końca, to bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Kupię ją na pewno, ale dopiero za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2011 o 14:24, dariuszp napisał:

To bardziej dla ludzi chcących bardziej KOTORA z opcją CO-OP. Bo tym właśnie TOR okazał
się być.

Nie kalaj kotorów tym porównaniem z łaski swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 14:24, dariuszp napisał:

Ciekaw jestem tylko co Bioware szykuje dla tych którzy przebrną przez linię fabularną.
Bo wtedy się prawdziwe MMO zaczyna a jak na razie z tego co widzę to TOR nie ma nic oprócz
paru rajdów których sam osobiście nie mam zamiar przechodzić więcej jak 1-2 razy. Jak
to zwykle bywało z innymi MMO w które grałem.


Na razie jest jeden raid i to afaik jest w miarę oficjalne info. Inne planują dopiero dodawać, więc będzie coś w stylu DCUO, dobijasz do endgame i albo robisz w kółko to samo, albo reroll.

Parafrazując kogoś dowcipnego, podawanie ilości beta testerów, jako wyznacznika zainteresowania grą, to jak podawanie długości penisa łącznie z kręgosłupem. Betatesterzy to w dużym stopniu ludzie którzy chcieli by pograć, ale nie mają kasy na grę, więc korzystają póki darmowa, haterzy, którzy chcą zweryfikować swoją opinię, jest też sporo osób, które pod wpływem bety rezygnuje, bo albo się nagrali, albo ich nie przekonała. Poza tym nie wiem czy EA nie dopuściło się tu drobnej manipulacji. W ostatni weekend mimo otrzymania zaproszenia, gry nie testowałem. Nie chciało mi się. Mimo to otrzymałem podziękowania za uczestnictwo i link do ankiety. Krótko mówiąc, te dwa miliony to mogą być wszyscy, którzy kiedykolwiek interesowali się betą i dostali na ten weekend zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 14:36, Crask napisał:

więc będzie coś w stylu DCUO, dobijasz do endgame i albo robisz w kółko to samo,
albo reroll.


To samo też jest w WoWie. Jedyne co jest do roboty w endgame to: afkowanie w mieście, pvp, jeden raid, daily questy lub reroll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że ta liczba to ilość osób, które zarejestrowało się do bety - chciałbym natomiast wiedzieć jaki procent tej ilości stanowiąc osoby takie jak ja, które mimo możliwości wzięcia udziału w becie po prostu nie znalazły na to czasu? Również dostałem podziękowanie za "udział", więc to na 99% chodzi wyłącznie o ilość osób zarejestrowanych, a nie takich, które fizycznie grę testowały. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 14:57, Rizzan napisał:

To samo też jest w WoWie. Jedyne co jest do roboty w endgame to: afkowanie w mieście,
pvp, jeden raid, daily questy lub reroll.

To oczywiście prawda, dlatego właśnie odszedłem z WoW''a koło miesiąca po zrobieniu pierwszej 85. Tyle że w WoW''ie raidów, heroików i opcji PvP jest zdecydowanie więcej. Oczywiście można mówić, że w Warcrafcie na początku też niewiele było, ale TOR nie będzie konkurował z pierwszą wersją WoW''a, tylko z aktualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brałem udział w ostatnich testach i w sumie nie wiem, czy była to wina tego tłoku na serwerach, czy czegoś innego, ale u mnie nie dało się w ogóle grać. To była pierwsza gra, która tak tragicznie chodziła na moim sprzęcie. Wiekowy komp, bo wiekowy, ale jeśli gra chodzi o wiele gorzej od Battlefielda 3, no to co tu dużo mówić. Po prostu była niegrywalna, niezależnie od ustawień. Mam nadzieję, że to przez ponad 140 ludzi w jednej lokacji, ale jeśli tak będzie standardowo, to ja nie wróżę tej grze przyszłości. Nawet RIFT, który jest znany jako bardzo wymagający sprzętowo MMO śmiga nieporównywalnie lepiej od TORa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować