Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup kartę ASUS GeForce GTX 560 Ti TOP, zgarnij gry Battlefield 3 i Batman: Arkham City

27 postów w tym temacie

gram.pl

W naszym sklepie mamy niezwykle interesującą promocję dla wszystkich mających w planach upgrade swojego peceta. Kupując kartę graficzną firmy ASUS z serii GeForce GTX 560 Ti, otrzymacie także gry Battlefield 3 i Batman: Arkham City. Obydwie!

Przeczytaj cały tekst "Kup kartę ASUS GeForce GTX 560 Ti TOP, zgarnij gry Battlefield 3 i Batman: Arkham City" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od wielu czynników, ale ja działam na takiej od ponad pół roku i nie miałem do tej pory żadnych problemów. BF3 na ultra to ciut za mało ale na high wszystko płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 17:30, Fanagir napisał:

Troszkę drogo biorąc pod uwagę, że kupiłem tą kartę parę miesięcy temu za 879 zł :D

Ja w wakacje bodajże za 839 zł. Kryzys, panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 17:30, Fanagir napisał:

Troszkę drogo biorąc pod uwagę, że kupiłem tą kartę parę miesięcy temu za 879 zł :D

Tyle, że "gratis" masz 2 gry za przeszło 120 zł każda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 20:34, NemoTheEight napisał:

> Troszkę drogo biorąc pod uwagę, że kupiłem tą kartę parę miesięcy temu za 879 zł
:D
Tyle, że "gratis" masz 2 gry za przeszło 120 zł każda.

Poza tym ceny od kilku miesięcy trochę wzrosły. W efekcie tak, czy siak wychodzi dużo taniej, iż karta i gry osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było lepiej. Kupowało się kartę graficzną za 500 zł i wszystko dawała na full (GF 8800, GF 9800), a dziś za 1000 zł karta graficzna na problemy.

Zauważam, że rynek PC jakiś się zastany i drogi zrobił. Konsole tańsze niż sama karta graficzna, tak było ostatnio chyba 2 generacje temu, tylko że wtedy między grami na PC a na konsolach była przepaść graficzna, dziś kosmetyka i trochę wyższa rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 10:06, thiefi napisał:

Kiedyś było lepiej. Kupowało się kartę graficzną za 500 zł i wszystko dawała na full
(GF 8800, GF 9800), a dziś za 1000 zł karta graficzna na problemy.

Zauważam, że rynek PC jakiś się zastany i drogi zrobił. Konsole tańsze niż sama karta
graficzna, tak było ostatnio chyba 2 generacje temu, tylko że wtedy między grami na PC
a na konsolach była przepaść graficzna, dziś kosmetyka i trochę wyższa rozdzielczość.


Lepiej sie tego nie dalo napisac ;) Nie wyobrazam sobie zeby taka karta nie dzwingnela BF3 na full oczywiscie full hd jak napisal kolega Keiichi. Przeciez ta gra procz oswietlenia wyglada gorzej niz crysis (tekstury, woda, fizyka tez nie powala).

Czekamy na nowe konsole to ruszy wszystko z kopyta i kazdy kto kupil teraz nowego kompa za rok/dwa bedzie zapewne zalowac: teraz nie wykorzysta (bo nie ma przy czym praktycznie) a pozniej tez nie bo konsole beda zbyt mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 20:34, NemoTheEight napisał:

> Troszkę drogo biorąc pod uwagę, że kupiłem tą kartę parę miesięcy temu za 879 zł
:D
Tyle, że "gratis" masz 2 gry za przeszło 120 zł każda.

To, że dodaje się gry do kart graficznych to normalka. Ileś tam lat temu kupiłem gf 8800 gt dość tanio i dostałem Neverwiter Nights 2. Gra nie była wliczona w cenę, była gratisem. Tak samo te gry też są gratisami i nie powinny być wliczone w cenę karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykowałem i zakupiłem chyba tydzień temu w empiku zwykłą nie podkręconą 560ti od Gigabyta za 699 zł. Już jest sprawdzona działa idealnie.

Ta od Asusa jest bardzo dobra tylko nie za taką cenę. Nawet jak ktoś tu wlicza gry to o ile wiem to są kody do steama czy origina, więc cena samych gier jest trochę niższa. Najprawdopodobniej sklepy, producenci musza tak walczyć ze słabą złotówką. Ale juz chyba nie ma co liczyć na szybkie obniżki, lepiej kupić i cieszyć się, niż czekać w nieskończoność na „lepsze czasy”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 02:14, SET7 napisał:

Ja zaryzykowałem i zakupiłem chyba tydzień temu w empiku zwykłą nie podkręconą 560ti
od Gigabyta za 699 zł. Już jest sprawdzona działa idealnie.

Chyba raczej kupiłeś 560, a nie 560ti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 20:34, NemoTheEight napisał:

> Troszkę drogo biorąc pod uwagę, że kupiłem tą kartę parę miesięcy temu za 879 zł
:D
Tyle, że "gratis" masz 2 gry za przeszło 120 zł każda.


BF3 klucz za 60zł jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować