Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja interfejsu konsoli Xbox 360 już dostępna

24 postów w tym temacie

Tak czy siak nie wprowadzono rozpoznawania mowy więc wciąż jestem niezadowolony tym, że kinect jest u nas okrojony. Mogliby chociaż dać mówienie do niego po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

s/koryzstania/korzystania/

Mamy XBL dopiero rok, raczej musimy uzbroić się w cierpliwość. I tak dobrze, że nie poskąpili nam youtuba i save''ów w chmurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 15:38, Katrina91 napisał:

Czy można dokonać tej aktualizacji bez łączenia konsoli z internetem?


Z tego co wiem takie aktualizacje zawsze można było pobrać z oficjalnej strony Xboxa (PL też), wrzucić na pena włożyć pena do portu USB w X''ie i wgrać stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no niestety dla GOLDa, ale na szczęście przymierzam się właśnie do 3 miesięcznego abonamentu ;)
Zmieniłem region konsoli żeby sprawdzić komendy głosowe i muszę przyznać, że przyspieszyli rozpoznawanie i wreszcie nie trzeba ciągle mówić "eksboks", tylko na samym początku zabawy głosowej. Później możemy sypać komendami z góry na dół, a Kinect rozpoznaje je natychmiast. Nawet "open tray" reaguje od razu :)
Może wkrótce wprowadzą to do polskiej wersji, przydałoby się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 15:11, rifi77 napisał:

Tak czy siak nie wprowadzono rozpoznawania mowy więc wciąż jestem niezadowolony tym,
że kinect jest u nas okrojony. Mogliby chociaż dać mówienie do niego po angielsku...


przecież można rozmawiać (hahah) z kinectem po angielsku, w każdym razie u mnie to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej teraz tylko czekać na TV on demand. Na PS Network apka TVN-u już jest. Dobrze że w grudniu dodadzą chociaż do PL Dailymotion i MLB.TV.
Do nowego dasha trzeba się trochę przyzwyczajać, do plusów mogę zaliczyć wyszukiwarkę i wreszcie dobrze wyglądające themy, do minusów:
- automatyczne włączenie pobierania w tle jeżeli chce się korzystać z chmury przez co konsola się minutę wyłącza a jeżeli chce się je wyłączyć to z sejwów w chmurze już się nie skorzysta
- niezbyt płynne loadingi/logowania przez co ma się wrażenie zwiechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 18:43, igor8472 napisał:

- niezbyt płynne loadingi/logowania przez co ma się wrażenie zwiechy

A to dziwne ... Ja problemów z tym nie mam.

Wszystko chodzi ładnie i płynnie. Przy okazji dobrze wygląda. Wszystko w porządku ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że już nie podajecie że z nowym dashem jest masa problemów... np. cześć graczy nie może się zalogować do Liva, zawiesza się i nawet były przypadki dość poważnego zawieszania konsoli itp itd. IGN wspomina nawet że były sygnały od użytkowników o zawiechach po których xbox już nie wstał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem z tej grupy którzy nawet nie mogą się zalogować do xbl, ciekawe kiedy bede mógł sciagnac nowy dashboard z poziomu konsoli.
Btw, trąbią o tej aktualizacji od dawna a nie dość, ze wypuszczają ją z poślizgiem z niewiadomych przyczyn to jeszcze nie wszystko działa tak jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żyjemy w ciekawych czasach.


I to jest temat na newsa, a nie spuszczanie się nad nowym było nie było, ale tylko "menu" ;-) To kolejna firma, która wyskakuje z czymś takim (po EA i SONY). Co ciekawe znowu tylko USA - hamburgery muszą mieć jakieś inne prawo, że tam takie patenty "przechodzą" (zresztą - 12 latek przed sądem dla dorosłych - WTF ?) albo i nie ? Chętnie bym się dowiedział, czy nawet tylko w USA ten zapis faktycznie jest coś warty, czy jednak łajno warty ?

A zamiast tego jakieś smęty i aktualizacja, ktora jest rzeczą kompletnie drugorzędną... A jak na razie tylko Polygamia o tym pisze....

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,10774322,To_przestaje_byc_smieszne__Microsoftu_tez_nie_mozna.html

ps. A CDP przerżnął proces z Namco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 22:02, Lordpilot napisał:

;-) To kolejna firma, która wyskakuje z czymś takim (po EA i SONY). Co ciekawe znowu
tylko USA - hamburgery muszą mieć jakieś inne prawo, że tam takie patenty "przechodzą"


Akurat ten problem leży w gestii ustawodawstwa stanowego - choć IMO gwarancja dochodzenia praw konsumenta w sądzie powinna być zapewniona w poprawce do konstytucji. Tak czy siak część stanów już teraz stwierdziła, że zapis jest sprzeczny z ich prawem, druga część na razie trawi te zapisy.

Dnia 07.12.2011 o 22:02, Lordpilot napisał:

ps. A CDP przerżnął proces z Namco :(


A tu jakoś o tym cicho. Bez sensu. Najbardziej znany polski deweloper zakończył proces, a rodzimy serwis, który ma ambicje być jednym z najlepszych, o tym nie pisze... A Polygamia to nie powinna pisać newsów giełdowych, bo babole robią:
http://www.parkiet.com/artykul/1126537-Francuski-sad-rozstrzygnal-spor-CD-Projektu-Red-z-Namco-Bandai.html

Sprawa jest złożona, bo choć Namco jednak będzie dystrybuować W2 na klocka w Europie i Azji, to jednak sąd nakazał podpisanie umowy na warunkach wynegocjowanych przez THQ, a więc o 25% korzystniejszą dla Redów. Zarzuty o bezprawne zdjęcie DRM-u zostały oddalone. Niestety, GOG będzie musiał przywrócić geolokację z uwagi na to, że w Australii dozwolona jest tylko wersja ocenzurowana - wersja pudełkowa rozprowadzana przez Namco nie miała szans wygrać w tej konkurencji. Po prostu Australijczyk korzystający z GOG-a mógł "wyemigrować" na czas zakupów np. do Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Sprawa jest złożona,.

Ano. Jest kilka sporych rodzynków w tym zakalcu - dostaną zamrożona kasę, warunki umowy też lepsze, sąd przyznał im rację w sprawie usunięcia DRM (uff...).
Martwi mnie teraz co THQ powie na zerwanie umowy (wstępnej jak mniemam), bo taki jest nakaz sądu. Wątpie, czy to się rozejdzie tak po kościach :/

Sprawy z gog nie rozumiem kompletnie - byłem przekonany, że to ich gra i ich serwis... więc wersję gogową rozprowadzają sami sprzedając jak chcą, komu chcą i za ile chcą. Dziwi mnie, że muszą wprowadzać regionalizację na swoim własnym serwisie, do swojej gry - oj, chyba ktoś tu dał ciała przy podpisywaniu umowy z Namco.

No i temat jest zdecydowanie na osobnego newsa - pewnie dziś się w końcu jakiś pojawi. Rychło w czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować