Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego warto wstać o drugiej w nocy i oglądać Video Games Awards 2011?

37 postów w tym temacie

Adam Berlik

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu odbędzie się gala Video Games Awards 2011, której głównym punktem programu wcale nie będzie wybór najlepszych gier mijającego roku. Doczekamy się bowiem zapowiedzi wielu nowych tytułów.

Przeczytaj cały tekst "Dlaczego warto wstać o drugiej w nocy i oglądać Video Games Awards 2011?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękuje, idę spać xD , ja chce bijatyki! :D albo jakieś gry Rpg, Alana Wake''a pewnie se kupie ale żeby specjalnie wstać o 2 w nocy i oglądnąć filmik o Alan Wake to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THQ wcale nie potwierdziło swej obecności na VGA. Oni jedynie mają zapowiedzieć "nową, ekscytującą" grę do końca roku, a to wcale nie to samo.

Podobnież jeśli chodzi o nowego Tony Hawka - może być, ale nie musi. Na razie to tylko ploty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie fakt, ze nie ma wzmianki o zalozycielach blizzarda ktorzy beda odbierac nagrode "game god" na tegorocznych spike vga, za 3 uniwersa.
Nie ma wzmianki o prezentancji pelnego openingu d3 i "oczekiwań co do ogloszenia release date owego tytulu" które może mieć miejsce na owym evencie...
Oczywiście zarówno Pepsi źle badał temat oczekiwanej release date, nie wspominajac o tym wydarzeniu, podajac dane zaledwie 1-2 serwisow, gdzie na reszcie spekulacji widnialy daty zarowno 1.17, 3.1 ; jak i opisując samo wydarzenie, autor pomija znaczące fakty, tak przynajmniej mnie się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 11:39, Kreek napisał:

THQ wcale nie potwierdziło swej obecności na VGA. Oni jedynie mają zapowiedzieć "nową,
ekscytującą" grę do końca roku, a to wcale nie to samo.

Na 2012 rok THQ planuje premierę nowej gry. Ona również zostanie zaanonsowana w trakcie VGA 2011 – taką informacje przekazał szef koncernu, Danny Bilson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny powód dla mnie dla zarywania nocy to Gala Oskarowa, więc sory, będziecie musieli oglądać beze mnie (jak wy to przeżyjecie?) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2011 o 11:41, Darkstar181 napisał:

Na 2012 rok THQ planuje premierę nowej gry. Ona również zostanie zaanonsowana w trakcie
VGA 2011 – taką informacje przekazał szef koncernu, Danny Bilson.


Danny Bilson zapowiedział, że nowa gra zostanie ujawniona w grudniu, a nie na VGA (chociaż oczywiście jedno może się wiązać z drugim). Chyba, że ostatnio przeoczyłem jakąś nową notkę prasową, zresztą tutaj masz news u konkurencji:

http://www.cdaction.pl/news-23872/warhammer-40000-dawn-of-war-iii---zapowiedz-na-vga.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 12:22, EKGPiotrkow napisał:

Poważnie się pytam. Czy na jakimś programie w TV będzie można obejrzeć galę?


Może gdzieś na zachodzie, ale nie wiem. Ale oglądać można będize na 100% przez live streaming przez internet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, siedzieć od drugiej w nocy a potem oglądać kółeczko wzajemnej adoracji tylko po to, żeby dowiedzieć się czegoś, o czym jutro od rana wszystkie serwisy branżowe i tak będą pisać? Pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować