Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaczynamy głosowanie w konkursie Star Wars: The Old Republic

17 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2011 o 14:49, kotlecik5 napisał:

Dajecie laptopa za 5 tyś jako nagrodę główną i oddajecie głosowanie w ręce gramowiczów?
O_o



To nie była ich decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 14:49, kotlecik5 napisał:

Dajecie laptopa za 5 tyś jako nagrodę główną i oddajecie głosowanie w ręce gramowiczów?
O_o


Normalka. Było tak wiele razy i nic z tym nie zrobisz. Taka polityka i wymogi niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo tego, a żeby jakoś sensownie ocenić trzeba by przeczytać wszystko. Chyba sobie odpuszczę. ;p

A z drugiej strony można:
-przyznać losowe oceny
-przyznać "jedynki" wszystkim, z którymi ma się na pieńku
-ocenić na podstawie obrazka na stronie konkursu

Ma ktoś inne pomysły? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 15:47, Buachu napisał:

Założę się ze co najmniej 80% ocen zostanie wystawionych na podstawie obrazka :)


I te osoby, które mają najfajniejszy obrazek wygrają, a osoby, które nie wiadomo jak się rozpisały przegrają, bo nikomu nie będzie się chciało ich prac czytać, dlatego to jest moim zdaniem bezsensu... I jeszcze weźcie pod uwagę to, co napisał Kadaj, teraz to ten konkurs ma jeszcze mniej sensu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mówicie poważnie. W takich konkursach lepszy jest układ jak jest kilku jurorów, a nie jak każdy może głosować. Ja nie startuję, więc mi to rybka, ale ci co nie mają w necie za dużo znajomych są na straconej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle prac a tylko 2 filmy? Moim zdaniem osoby które nie dały zdjęcia nie powinny być dopuszczone do konkursu. Polecenie było jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety moja prace już jedna osoba "odrzuciła" z powodu jej długości :) mam prośbę, nie musicie na moja prace głosować ale chciałbym usłyszeć wasze opinie na moim blogu... negatywne lub pozytywne, każda opinia jest dla mnie bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą prośbę jak HorusX - jeśli komuś będzie się chciało przeczytać mój tekst to niech napisze jakąś opinię w komentach. Nie musi być dużo, wystarczy nawet jak ktoś napisze "Ale g***o!" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować