Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2011 - relacja na żywo gram.pl

48 postów w tym temacie

Łukasz Berliński

Dziś, a w zasadzie to jutro o 2:00 rano czasu polskiego, odbędzie się gala rozdania nagród Video Game Awards 2011. Kto nie chce przegapić tego święta dla branży i graczy niech będzie z nami w nocy, będziemy relacjonować dla Was to wydarzenie na żywo!

Przeczytaj cały tekst "VGA 2011 - relacja na żywo gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak sobie nie obejrzycie na gametrailers.com więc tak nie cwaniakujcie na spike.tv też nie a wszystko przez głupią blokadę regionalną tak jak to było w zeszłym roku więc zamiast marudzić powinniście podziękować gram.pl za przygotowanie relacji, do której bardzo trudno dorwać się w Polsce. Pewnie będzie jakiś stream, ale czy i kiedy to nie wiadomo...
Edit: może tutaj: http://nowwatchtvlive.com/2011/07/spike-tv-usa-live-online-watch-spike-tv-channel-stream/ (trzeba kliknąć: Click for FULL SCREEN - odpala się na całej przeglądarce i idzie na żywo SPIKE TV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 15:54, Vojtas napisał:

Jedno zasadnicze pytanko: po co mam śledzić Waszą ASCII-relację, skoro mogę obejrzeć
wszystko na Spike TV?


Bo nie każdy, tak jak Ty, ma łącze pozwalające na swobodny streaming. No i do tego relację na żywo można potraktować jako uzupełnienie, komentarz redakcji do całego wydarzenia, zanim jeszcze pojawią się pojedyncze newsy o każdej z informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 15:54, Vojtas napisał:

Jedno zasadnicze pytanko: po co mam śledzić Waszą ASCII-relację, skoro mogę obejrzeć
wszystko na Spike TV?


Choćby po to by wspólnie komentować bieżące wydarzenia. Poza relacją w nocy pojawiać się będą na gram.pl również najświeższe newsy. Nie martwcie się jednak jeśli zaśpicie - rano przygotujemy zbiorczy news ze wszystkimi najważniejszymi ogłoszeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 16:21, lordfett napisał:

Bo nie każdy, tak jak Ty, ma łącze pozwalające na swobodny streaming.


Wydaje mi się, że 1 Mbit/s to jest już standard, jeśli chodzi o stałe łącza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 16:46, Vojtas napisał:

Wydaje mi się, że 1 Mbit/s to jest już standard, jeśli chodzi o stałe łącza...


Cieszę się z Twojego optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Wydaje mi się, że 1 Mbit/s to jest już standard, jeśli chodzi o stałe łącza...

Dnia 10.12.2011 o 16:50, lordfett napisał:

Cieszę się z Twojego optymizmu.


A co jest standardem? Modem 56k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 16:54, Vojtas napisał:

A co jest standardem? Modem 56k?


Ciężko powiedzieć co jest standardem, ale na pewno powszechne są łącza radiowe i wszelki internet mobilny. Ludzie często pracują na takim, nie dziwię więc, że są zainteresowani relacjami tekstowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 16:56, lordfett napisał:

Ciężko powiedzieć co jest standardem, ale na pewno powszechne są łącza radiowe i wszelki
internet mobilny.


Radiówki? Z pewnością, mobilny niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 16:58, Vojtas napisał:

Radiówki? Z pewnością, mobilny niekoniecznie.


Nie wiem czy tak niekoniecznie, ale nie ma co się sprzeczać na podstawie własnych doświadczeń, nie mając twardych danych. Tak czy siak widzę uzasadnienie dla relacji tekstowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast narzekać, doceńcie to, że tym kilku osobom chce się pisać na żywo co widzą. Na dodatek podadzą odpowiednie linki do streamu na żywo.
Zawsze się cieszę na tego typu relacje. Chcąc na przykład wyjść do łazienki czy po coś do picia, mogę później przeczytać co ominąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 17:07, wojcio102 napisał:

podadzą odpowiednie linki do streamu na żywo.


Oni nie podadzą. Nie zwykli podawać źródeł. :)

Dnia 10.12.2011 o 17:07, wojcio102 napisał:

Chcąc na przykład wyjść do łazienki czy po coś
do picia, mogę później przeczytać co ominąłem :)


Picie sobie przynieś wcześniej i załatw też co trzeba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować