Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - trailer

33 postów w tym temacie

Dobrze, ściagamy. Sobie zaraz obejrzymy. Wczoraj zresztą pojawił się wywiad z twórcami na www.gametrailers.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 12:33, lurynowicz napisał:

Dobrze, ściagamy. Sobie zaraz obejrzymy. Wczoraj zresztą pojawił się wywiad z twórcami na
www.gametrailers.com

EEE, że co? Ja tylko widzę wywiad z twórcami Warhammer: Mark of Chaos, a to jest ZUPEŁNIE inna gra w ZUPEŁNIE innym settingu (fantasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lurynowicz - Dark Crusade i Mark of Chaos to jest coś zupełnie innego...

Sam railer - ciekawy, klimatyczny, mi się podoba. Z jednostek nekrońskich widzimy Nightbringera, Lorda, Warriorów, Flayed Ones (to ci co spod ziemi wyłażą), Scaraby i Monolit, oraz coś co można uznać za budynek nekroński (popatrzcie też na drugi screen we wczorajszym newsie). Z TAU z kolei mamy Fire Warriorów, Shadowsonga (ten w zmodyfikowanym, białym battlesuicie), widać też piechotę Kroot''ów oraz Krootox Raiders, jak również kilka budynków. Chyba nic nie pominąłem? ;)

Nie widać natomiast żadnej nowej jednostki do innych ras, jednak to może jeszcze o niczym nie świadczyć...

Ja, mówiąc potocznie, się podjarałem... :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto wymyslil zipowanie skompresowanych filmow... Po prostu genialne... Ja bym to jeszcze zaszyfrowal i dal w kodowaniu Base64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nekrami w figurkowca gram od zawsze... Powiedz mi, jak JA mam wytrzymać do jesieni... ;(

;D

Ciekae, jak będą działać Nekroni... Nie zdziwiłbym się, gdyby nie budowali budynków w normalnym znaczeniu tego słowa... Nekroni generalnie nie budują niczego, co najwyżej sprowadzają ze swoich ukrytych grobowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO nieeeeee kurcze ściągałem ten trailer przez 3 godziny i teraz ten szaj nawet nie chce działać ! mam biały ekran a w tle leci tylko dźwięk ! Ale jestem wkurzony :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co te pliki są pakowane zipem? Dwa razy sciągałem i dwa razy archiwum uszkodzone. Nie pierwszy raz mi sie to zdarza. Tylko na gram.pl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezly ten trailer ( sciaga sie godzinami ;p)

czekac tylko na te wspaniala gre(dodatek do niej :P) ........

do świąt powinna być już edycja kolekcjonerska :D, więc wiadomo o co poprosić świętego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz, trailer nie powala, to jedynie kilka migawek. Mogliby pokazać więcej budynków, lub chociażby to, jak nowe armie wznoszą swoje konstrukcje. Jestem ciekaw tej "innej" ekonomii Necronów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nigdy Warhammer nie "kręcił". Nie wiem czemu :/, za to wiem jedno dziwny jestem, że nie gram w cos zbierajacego tak pochlebne recenzje prasy jak i samych graczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też Warhammer nie kręciŁ ... Jak czytałem CDA to specjalnie omijałem recenzję tejze gry, wszelkie newsy miałem gdzieś, dema nie instalowałem... i co? I kupiłem Dawn of War dwa tyg. temu :) Siedzę w niej do dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować