Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pracownik Valve mówi o liniach dialogowych w... Half-Life Episode 3

7 postów w tym temacie

Niespodzianka będzie miła o ile gra sprosta oczekiwaniom i wspólczesnym wymogom co do oprawy audiowizualnej, a to raczej proste nie będzie:) . Ale Valve o tym wie i pewnie długo EP3/HL3 nie zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W HL grafika nigdy nie była mega istotna. Nawet jeśli HL3 wyglądałby tak jak Portal 2 czyli śmigał na starym tylko podrasowanym Source to i tak byłoby dobrze :)
Ja tam czekam na HL3 a żaden Ep3 nie jest mi potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 08:56, Phobos_s napisał:

W HL grafika nigdy nie była mega istotna. Nawet jeśli HL3 wyglądałby tak jak Portal 2
czyli śmigał na starym tylko podrasowanym Source to i tak byłoby dobrze :)
Ja tam czekam na HL3 a żaden Ep3 nie jest mi potrzebny :)


Co ty chcesz od Portalu 2? Grafike miał rewelacyjną. To już nie jest podrasowany SOURCE. Oryginalny Source podrasowany by tak nie wyglądał. Obecna wersja Source 2011 jest niemalże całkowicie przebudowana i to widać. VALVe rozwija ten silnik modernizuje unowocześnia Porównaj grafiki w Source 2007 i 2011 (np Portal i Portal 2) Różnica jest niesamowita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 11:18, Shade napisał:

Różnica jest niesamowita!


Spokojnie, nie nerwujsia ;) Grafa w Portalu 2 bynajmniej nie jest zła. Ale aż takiej różnicy to nie ma. To jednak nadal Source.
Każdy silnik jest polepszany i udoskonalany. Taki Unreal Engine 3 między pierwszym GoW a GoW3 też przeszedł wiele zmian i różnice widać, ale jakoś o glebę nie rzucają :)
Nie zmienia to faktu, że mnie taka grafika jak w Portalu 1 spokojnie wystarcza bo mnie wodotryski nie kręcą, więc tym bardziej na grafę w Portalu 2 absolutnie nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 11:43, Phobos_s napisał:

> Różnica jest niesamowita!

Spokojnie, nie nerwujsia ;) Grafa w Portalu 2 bynajmniej nie jest zła. Ale aż takiej
różnicy to nie ma. To jednak nadal Source. Każdy silnik jest polepszany i udoskonalany.
Nie zmienia to faktu, że mnie taka grafika jak w Portalu 1 spokojnie wystarcza bo mnie
wodotryski nie kręcą, więc tym bardziej na grafę w Portalu 2 absolutnie nie narzekam.

W 2 jest fajniejszy klimacik graficzny. Ale i tak najważniejsza jest fabułą i te emocje :D VALVe jest mistrzowskie.
A widzisz różnice między pierwsztm source (bez tego 1,5gb patcha) a ostatnia wersja?
Może to nie jest skok na miano XP-7 ale trzeba przyznać zrobił wrażenie ;D

Nie uważąj mnie za jakiegoś fanboja, poprostu mam swoje zdanie a nie każdy musi sie z nim zgadzać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować