Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2011: Nowy trailer Mass Effect 3 - tak wygląda nadchodząca zagłada!

48 postów w tym temacie

Meh.
Nabrałem się przy "epickich" trailerach Mass Effect 2, teraz już się nie nabiorę.
Nuda. BioWare próbowało nam wcisnąć w poprzednich odsłonach że jaką to idealną rasą nie są Ci Żniwiarze, każdy jak naród, doskonały i wolny od wad, bla bla... a wyszło jak zwykle - w przełożeniu na język gry będą to tylko duże roboty z dużymi działami których nie będzie można rozwalić ze strzelby tak po prostu. BioWare style.
Kupuję, ale wrażenia nie robi najmniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w maju kolejnego roku zaszczytu tego dostąpili pecetowcy.

Bez przesady z tymi ''zaszczytami'', był grywalny ale nic więcej. Może by tak na chwilę powstać z kolan bo wygląda to trochę żenująco. ;-)

Niestety w ME2 już poszli na całość i stopień odmóżdżenia przekroczył wszelkie granice, więc po ME 3 cudów nie ma się co spodziewać. Teraz chyba taka moda panuje: im głupsze tym lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do trailera ... Podoba mi się to co przedstawili . Chodź sam grałem tylko w pierwszą część Mass Effect , to możliwe że zagram w trzecią część . Możliwe ,że będzie tak jak pisze użytkownik Siriondel -- I będzie to troszkę przereklamowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że jest to tylko fragment rozrywki, ale mogliby pokazać coś klimatyczniejszego niż ciągłe "idziemy do przodu, kha-boom, kha-boom, bezmózgi Reaper trzeszczący jak robot, walka". Przejadło się to. W pierwszej części przedstawili nam jacy to Żniwiarze są ponadczasowi i niezwykli a teraz widzę, że wykastrowali tę rolę do rozbudowanych puszek z laserami.
I pewnie tak się skończy.
Nic wielkiego, kupuję tylko ze względu na zakończenie trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 10:29, Leos8 napisał:

"idziemy do przodu, kha-boom, kha-boom, bezmózgi Reaper trzeszczący jak robot,
walka".

ale tak z drugiej, o czym miałby być - o tych pompatycznych jak "dzień niepodległości" dialogach? Ja na miejscu ''czekających'' szczerze bym się martwił by w warstwie dialogowej nie wyszedł taki Frosaken Bugs, bo tam to pociągnięto do granicy absurdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję pograć w ME3 swego czasu i powiem tak: jeżeli ktoś nie znosi tej serii, to i na ME3 splunie z pogardą, fani będą wniebowzięci, a ludzie, którzy po prostu tę grę lubią będą się dobrze bawić. Ja tylko liczę na to, że rozgrywka wreszcie będzie wyglądać jak trzeba, a nie jak CTRL+C, CTRL+V + zbitka zmarnowanych pomysłów na questy poboczne. Fajnie, że Shep wreszcie nauczył się turlać, ma bardziej rozbudowane możliwości walki wręcz, może wspinać się po drabinach (to ME czy już Uncharted? :O) i nareszcie sprint jest nielimitowany (ale Shepard pędzi jak pocisk i konia z rzędem temu, kto będzie nim potrafił manewrować :D), ale część z tych rzeczy była już w pierwszym Gears of War :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie pierwsze części zaliczone i grało się bardzo fajnie, choć poza głównym wątkiem w grach w zasadzie kompletnie nic do roboty nie było, długie też nie były no i uproszczenia w ME2 trochę mnie zawiodły ale co tam ... trójkę też trzeba będzie ogarnąć i zobaczyć "wielki finał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 09:44, michal_w napisał:

Teraz chyba taka moda panuje: im głupsze tym lepsze.


A i tak miliony ludzi lecą do sklepów. Dziwne, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO TU DUŻO GADAĆ!?^^GRA BĘDZIE LEGENDARNA:DXD I SZANS NIE MA ŻEBY MNIE TO OMINEŁO ZWŁASZCZA ŻE KOCHAM TE SERIE=):-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!ZAJ********!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jeszcze miała jakieś misje poboczne w Cytadeli i IMO była bardziej klimatyczna - dużo bardziej przypominała strzelankę z elementami rpg. Dwójkę rzeczywiście bardzo uprościli, zostało praktycznie tylko strzelanie, ale i tak grało mi się nieźle. Trochę koniec mnie rozczarował, przynajmniej w porównaniu do pierwszej części.
Jeśli ktoś się nastawia w tej serii na logiczną, spokojną grę rpg to oczywiście się zawiedzie - wszystko poszło w kierunku większej widowiskowości i po prostu trzeba to tak odbierać. Kiedy idę na kolejny amerykański film o inwazji obcych to nie oczekuję po nim spokoju, refleksji i rozbudowanych, ciekawych dialogów, tylko ciągłej akcji - wtedy się nie rozczaruję i będę się dobrze bawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować