Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2011: Nowy trailer Mass Effect 3 - tak wygląda nadchodząca zagłada!

48 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2011 o 20:52, Demagol napisał:

Ale ja nie psioczę, po prostu uważam, że nie postąpiłbym tak, jak te osoby i nie rozumiem
kupowania takiej produkcji w momencie, gdy trafi do sklepów. Po prostu to się nie opłaca,
a gry EA szybko tanieją, więc można by te kilka miesięcy poczekać.


Można, gorzej, jak nie chce się zaspoilerować gry, co raczej nie jest wykonalne, bo prędzej czy później komuś się wymsknie jakiś plot twist czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy słowa: E PIC KIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3
Najlepsza(!) seria gier w jaką grałem, a grałem w bardzo dużo gier, wieźmin czy elder scrolls sie mogą popatrzeć z dołu na to cudeńko, choć tylko oni mogą z Mass Effect konkurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 19:10, NeroNarmeril napisał:

Akurat Suweren to był leszcz, bo potrzebował floty gethów. Gdyby był taki super imba,
to by olał sługusów i sam leciał na Cytadelę.

I tak też zrobił:
http://www.youtube.com/watch?v=gtBbwtY6ROo&feature=related
Jedno jest pewne, do Żniwiarzy z ME1 Shepard nawet nie miał co startować.

Dnia 11.12.2011 o 19:10, NeroNarmeril napisał:

Zresztą gdzieś gadano, że wystarczy kosiarkę osaczyć i ma problem.

W ME2 zwiedzamy Żniwiarza, który oberwał z akceleratora masy co ogłuszyło go na 37 mln lat. Pocisk, który tego dokonał zafundował pobliskiej planecie Klendagon gigantyczną rozpadlinę ale samego Żniwiarza na dobre nie załatwił.
Mam rozumieć, że w ME3 Shepard ze swoją wesołą kompanią i sojusznikami ma zamiar dokopać całemu stadu takich przyjemniaczków?

Mówcie sobie co chcecie, może od ME2 strzela się lepiej ale cały klimat z ME1 poszedł się kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 22:35, crosserXY napisał:

Trzy słowa: E PIC KIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3
Najlepsza(!) seria gier w jaką grałem, a grałem w bardzo dużo gier, wieźmin czy elder
scrolls sie mogą popatrzeć z dołu na to cudeńko, choć tylko oni mogą z Mass Effect konkurować.

The Elder Scrolls mogą sobie spokojnie dalej patrzeć z góry. Pojedyncze gry z tej serii i Fallouty sprzedają się lepiej niż wszystkie ME razem wzięte. Nie ta liga. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 22:50, michal_w napisał:

> Akurat Suweren to był leszcz, bo potrzebował floty gethów. Gdyby był taki super
imba,
> to by olał sługusów i sam leciał na Cytadelę.
I tak też zrobił:
http://www.youtube.com/watch?v=gtBbwtY6ROo&feature=related
Jedno jest pewne, do Żniwiarzy z ME1 Shepard nawet nie miał co startować.


Tak, potem dostał łomot od Przymierza.

Dnia 11.12.2011 o 22:50, michal_w napisał:

> Zresztą gdzieś gadano, że wystarczy kosiarkę osaczyć i ma problem.
W ME2 zwiedzamy Żniwiarza, który oberwał z akceleratora masy co ogłuszyło go na 37 mln
lat. Pocisk, który tego dokonał zafundował pobliskiej planecie Klendagon gigantyczną
rozpadlinę ale samego Żniwiarza na dobre nie załatwił.
Mam rozumieć, że w ME3 Shepard ze swoją wesołą kompanią i sojusznikami ma zamiar dokopać
całemu stadu takich przyjemniaczków?

Mówcie sobie co chcecie, może od ME2 strzela się lepiej ale cały klimat z ME1 poszedł
się kochać.


Spoiler

W ME3 są różne rodzaje kosiarek. Ten, którego widać na trailerze, to płotka. Prawdziwe złote przeboje siedzą na orbitach planet i robią żniwa.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2011 o 22:54, NeroNarmeril napisał:


Tak, potem dostał łomot od Przymierza.

Może i dostał, ale potrzeba było całej floty, żeby go rozwalić. A w trójce będzie tego dużo, dużo więcej :)

Dnia 11.12.2011 o 22:54, NeroNarmeril napisał:


Spoiler

W ME3 są różne rodzaje kosiarek. Ten, którego widać na trailerze, to płotka. Prawdziwe
złote przeboje siedzą na orbitach planet i robią żniwa.



Też mi się wydaje, że to jakiś taki mało znaczący Żniwiarz :) jestem ciekaw jak rozwiązą rozwalanie tych większych i czy będzie potrzebna jakaś superbroń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenujące. Nie widzę tutaj nic za co uwielbiam pierwszego Mass Effect, to jest jakiś efekciarski pasztet dla hamburgerów.

Ten epicki bieg Shepard''a, normalnie Cardio Effect. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, na ME3 czekam i przypuszczam, że będę się przy grze bawił całkiem dobrze, ale jednak ten trailer, a raczej gameplay, jakoś specjalnie porywający nie jest.
A ten Reaper to tylko trochę przerośnięty robot, którego może załatwić byle Thresher Maw. <irony> Faktycznie... Epickie </irony>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować