Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare oficjalnie zapowiada Command & Conquer: Generals 2. Pierwsze informacje i screeny

39 postów w tym temacie

Weeee.Świetna wiadomość na początek dnia.Mnie cieszą 2 fakty.CC powraca, bo ostatnio coś brakuje tych Rts-ów na rynku.2 fakt to, że CC najprawdopodobniej będzie na wyłączność pc-tów.Lepiej być nie mogło;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holy shit! What is this, Forged in gods very flames! Do mine eyes tell me lies, a new Generals Game!

Dzieciństwo się przypomina... i zostawianie ostatniej jednostki wroga i budowanie wielkiej bazy z tymi laserami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 10:04, BATONEK6 napisał:

Bioware Victory to nie inne studio a zaledwie nazwa oddziału, więc możliwe, że trafią
do niego scenarzyści odpowiedzialni za inne gry.


Najpierw było Victory Games i to zupełnie inne studio. Dopiero niedawno ktoś w EA wpadł na to, żeby ich dokleić do BioWare. Dlatego o ile nie wątpię, że na pudełko i w reklamach będzie można przeczytać o "pierwszym RTSie od twórców Mass Effect" to będzie to tak samo prawdziwe jakby stwierdzić, że Pro Evo Soccer jest od twórców Silent Hill.

@Kajmal

Przy pierwszej, ogólnej jeszcze, zapowiedzi C&C EA mówiło, że gra tylko na PC. Więc tak jest o ile zdania nie zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 12:44, Bambusek napisał:

> Bioware Victory to nie inne studio a zaledwie nazwa oddziału, więc możliwe, że trafią

> do niego scenarzyści odpowiedzialni za inne gry.

Najpierw było Victory Games i to zupełnie inne studio. Dopiero niedawno ktoś w EA wpadł
na to, żeby ich dokleić do BioWare.


I właśnie o tym mówię! Najpierw był Westwood, które działało niezależnie od EA. Dopiero ktoś wpadł na pomysł by zasymilować firmę z EA i pufff tak powastał komiksowy C&C RA3 i wybitnie denny C&C4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C&C na silniku Frostibe 2 ? Będą piękne nuke`i :P

@darthork

Generlas ma wiele wspólnego z serią C&C, jest to jedynie kolejna pod serią (tak jak Red Alert), styl gry jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 14:07, piorko90 napisał:

Trochę zbyt uber nowocześnie wyglądają pojazdy. Poczekamy i zobaczymy jak z resztą arsenału.

Mają być nowoczesne, bo już pierwsze Generals działo się w niedalekiej przyszłości (2020 bodajże).

Trochę szkoda, że na grę poczekamy jeszcze ponad rok, bo na rynku RTS posucha. Jedynie dodatek do SC2 może wyjść w 2012. Mam nadzieję, że zostawią pomysł generałów z Zero Hour i budowę baz. Generals akurat miało interfejs i wznoszenie baz w stylu gier Blizzarda. Oby to zostało. Przy okazji data premiery może się fajnie zbiec na 10 rocznicę powstania pierwszej części. Ciekawe też jak frakcje się zmieniły, czy też w większości pozostały niezmienione pod względem jednostek.

Mały zgrzyt:
Ever-evolving Experience – Enhance your game with an expanding array of downloadable content. From maps and units to factions, campaigns, and more, the fight against terrorism is deeper than ever.
Po tym już wiadomo, że gra może nie mieć długiego żywota w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 15:07, Arcling napisał:

Trochę szkoda, że na grę poczekamy jeszcze ponad rok, bo na rynku RTS posucha. Jedynie
dodatek do SC2 może wyjść w 2012. Mam nadzieję, że zostawią pomysł generałów z Zero Hour
i budowę baz. Generals akurat miało interfejs i wznoszenie baz w stylu gier Blizzarda.
Oby to zostało. Przy okazji data premiery może się fajnie zbiec na 10 rocznicę powstania
pierwszej części. Ciekawe też jak frakcje się zmieniły, czy też w większości pozostały
niezmienione pod względem jednostek.

Mam nadzieje, że frakcja terrorystów zostanie, bez niej Generals nie ma imho prawa bytu.

Dnia 11.12.2011 o 15:07, Arcling napisał:

Mały zgrzyt:
Ever-evolving Experience – Enhance your game with an expanding array of downloadable
content. From maps and units to factions, campaigns, and more, the fight against terrorism
is deeper than ever.
Po tym już wiadomo, że gra może nie mieć długiego żywota w sieci.

Pewnie jak każda z serii C&C, rok po premierze nikt już nie będzie grał. EA stawia na szybkie zyski a nie gry które latami utrzymują popularność w sieci. Taka ich polityka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 15:31, rhyz napisał:

Pewnie jak każda z serii C&C, rok po premierze nikt już nie będzie grał. EA stawia na
szybkie zyski a nie gry które latami utrzymują popularność w sieci. Taka ich polityka.

I tu się chłopie mylisz, bo ja sobie w red Alert 3 na multi pogrywam, a Generals 1 w dalszym ciągu jest popularny w trybie multi.

Fakt, nie jest to to samo, co choćby StarCraft, ale stwierdzenie, że nikt nie gra, jest raczej nie na miejscu.

Co do samego newsa, to ja się bardzo cieszę. Jest pretekst do zmiany systemu z XP na Windows 7, ale mam jeszcze czas... Do tej pory ani BF3, ani też NFS The Run nie przekonały mnie, by zmienić system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kiedykolwiek wyjdzie Warcraft IV (na co gorąco liczę!), to pokaże wszystkim innym że ich RTS''y mogą się schować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze, ale trudno powiedzieć jak sobie to studio poradzi z wykonaniem. Może być kicha...ale oby nie. Jedynka była bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Państwa pozbawione swoich konstytucyjnych przywódców pogrążone zostają w chaosie.

Przecież niemal każde państwo jest przygotowane na taką ewentualność, są odpowiednie zapisy w konstytucji (patrz Smoleńsk). I właśnie podważyłem fundament scenariusza. Upsss... To mi przypomina główne założenie fabularne w War in Conflict (czyli konwencjonalny atak ZSRR na Europę Zachodnią i USA) - równie misterny wynalazek. Dziwi mnie natomiast, że nie będą nawet próbować wcisnąć ludziom wersji konsolowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować