Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2011: The Elder Scrolls V: Skyrim grą roku!

86 postów w tym temacie

Skyrim nagrodą roku, hahaha! Bo skonam i dlaczego został studiem roku też? Świat zwariował żeby z dobrej gry robić taki Hype, żal.pl z tej gali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w kategorii najlepsza muzyka Deus Ex przegrał, to jestem załamany. W najlepszy RPG to jeszcze się zgodzę z werdyktem, bo ciężko tę grę RPGiem nazwać. A Bastion? Nie grałem, ale tegoroczne VGA mnie zachęca, żeby się tej grze przyjrzeć bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie, Bastion ma zdecydowanie najgenialniejszy soundtrack (naprawdę radzę przesłuchać - coś pięknego, zwłaszcza piosenki, które zostały nominowane do nagrody), także nagroda jak najbardziej zasłużona. I sama gra też jest świetna - wczoraj ją przeszedłem, więc chyba mogę się wypowiedzieć na ten temat. ;) Deus Ex i Bastion to gry zdecydowanie różne, ale jeśli chodzi o muzykę, to dzieło Supergiant Games jest po prostu lepsze. Co nie zmienia faktu, że muzyka w Deus Ex jest bardzo dobra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Deus Ex niczego nie wciągnął, ale tak to jest jak się robi galę miesiąc po premierze takich gier jak Skyrim czy Batman, w które ludzie dalej grają i są nimi napompowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przekonałeś mnie - ściągam demo ;)

Ale i tak trochę żal, że Deus Ex nic nie dostał...Liczyłem, że choć za muzykę coś dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 10:06, R3nO napisał:

Dobra, przekonałeś mnie - ściągam demo ;)

Parę dni temu była promocja na Steamie (z której skorzystałem :P) i można było kupić grę za 1/3 ceny, czyli 4,66 Euro, ale jestem przekonany, że Bastion pojawi się również podczas świątecznej wyprzedaży. Kilkanaście złotych za taką grę to propozycja nie do odrzucenia. ;) A nominowane piosenki masz tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=t8cELTdtw6U http://www.youtube.com/watch?v=GDflVhOpS4E, ale radzę się też z resztą soundtracka zapoznać. :)

Dnia 11.12.2011 o 10:06, R3nO napisał:

Ale i tak trochę żal, że Deus Ex nic nie dostał...Liczyłem, że choć za muzykę coś dostanie.

Zgadzam się, Deus Ex to świetna gra i brak nagród dla niej to lekkie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyszedł Deus Ex, byłem pewny, że tytuł RPG-a roku może mu zabrać tylko Skyrim. I tak się stało. Skyrim wyszedł i pozamiatał. Zdecydowanie słuszny tytuł gry i RPG-a roku. Ale mimo wszystko bardzo szkoda mi Deusa, bo gra również świetna, ale niestety niedoceniona. A wogóle dziwi mnie bardzo brak jakichkolwiek nagród dla BF''a 3. O ile przegraną w kategorii strzelanka roku jestem w stanie zrozumieć, to brak nawet nominacji za najlepszą grafikę dziwi mnie niesamowicie. Ogólnie gala dosyć przewidywalna, ale było kilka niespodzianek i zaskoczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli syf w postaci Dragon Age II znalazł się wśród najlepszych RPG zamiast Wiedźmina, Skyrim zgarnął tytuł gra roku i najlepszy RPG a Call of Duty zostało strzelanką roku to nie mam pytań co to za gala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak nagrody dla drugiego Wiedźmina smuci - na pewno jest to jest to jedna z najlepszych gier w tym roku.

Portal 2 - nagrody w większości zasłużone, chociaż dziwi mnie nominacja Cave Johnson''a zamiast Whitley''a, w kategorii męskiej :).

Skyrim? Osobiście, to nic specjalnego. Grałem u znajomego ze dwie godziny, i jakoś zupełnie mnie nie wciągnęło. Tak samo jak Morrowind, czy Oblivion. Może jak cena spadnie do ~50zł, to spróbuję.
Bethesda - po czytaniu takiej masy płaczu odnośnie błędów w grze, a już nie wspominając o całkowicie niegrywalnej wersji PS3, dziwię się, że znalazła się w nominowanych. A że wygrała? No bez...

Batman: AC, Deus Ex: HR czekają grzecznie w kolejce, aż przejdę Revelations (hak <3). Także będzie można zweryfikować słuszność nagród/nominowań.

A odnośnie gier indie/cyfrowej dystrybucje - gdzie Sequence?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, żal trochę zmalał, bo Bastion jest faktycznie świetny - mało która obecnie gra potrafi mnie tak wciągnąć ;) Styl opowiadania, oprawa graficzna, jeszcze ten gitarowy utwór w menu, naprawdę klasa sama w sobie. Nie podejrzewałem, że będę kupował w najbliższym czasie jakąś grę, ale teraz to tylko czekać na jakąś fajną promocję i kupić. Dzięki za polecenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam co k..wa robi Dragon Age 2 w RPG roku ???? Widać wyraźnie i po innych pozycjach że polityka na VGA ważniejsza niźli głosy fanów , żenada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2011 o 10:35, sesseseri napisał:

to nie mam pytań co to za gala...

jak to ujął bodaj bambusek - zebrało się kółko wzajemnej adoracji które samo sobie wręcza nagrody, więc nie ma czym się podniecać. Skyrim dostał nominację choć w sklepach był ledwie od kilku dni, to już o czymś świadczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2011 o 10:39, Mordant napisał:

Bethesda - po czytaniu takiej masy płaczu odnośnie błędów w grze, a już nie wspominając
o całkowicie niegrywalnej wersji PS3, dziwię się, że znalazła się w nominowanych. A że
wygrała? No bez...

..co jest zabawne tym bardziej, że jak takie Alpha Protocol czy nawet G3 miało podobne ilości szeroko pojętych bugów to to samo grono ''dziennikarskie'' dawało tym grom oceny w okolicach 4/10, a tutaj jebs, same 9 i 10 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w kategorii RPG nie ma wiedźmina II , ale za to jest Dragon Age II >? to jakaś totalna pomyłka chyba xD DA II było wprost żałosne i wgl nie pociagające , co do zwycięstwa Skyrim się nie wypowiem , gdyż jestem dopiero przed jej zakupem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować