Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzowie Kodu zapowiadają DiRT Showdown. Będzie arcade`owo

13 postów w tym temacie

Codies schodzi na psy...brak kasy się odezwał czy co?! GRID i DiRT to były gry, w DiRTa 2 dało się jeszcze grać, trójka już dno i kolejne teraz takie cuś...odcinanie kuponów na start! Nie ma CMR na tym świecie i nie ma tym samym dobrej gierki z rodzaju rajdów. Boję się o serię ToCA, GRID 2 ma szanse być porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej Codemasters dysponuje lepszym silnikiem fizyki jazdy i zniszczeń niż EA.
Choć EA ma sławny silnik- Frostbite2, w NFS The Run spisuje się o wiele gorzej niż silnik EGO w Dirt 3.
Osobiście z chęcią zagram w nowego Dirta, dawno nie grałem w gry typu "Demolition derby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim hejterom polecam zagrać sobie jeszcze raz w GRiDa i przypomnieć ten piękny model jazdy, w którym wciśnięcie hamulca było równoznaczne z zarzuceniem kotwicy i niemal natychmiastowym stanięciem w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 23:52, gogiell napisał:

Wszystkim hejterom polecam zagrać sobie jeszcze raz w GRiDa i przypomnieć ten piękny
model jazdy, w którym wciśnięcie hamulca było równoznaczne z zarzuceniem kotwicy i niemal
natychmiastowym stanięciem w miejscu.


Chodzi mi bardziej o poważną formę wyścigów. A ja polecam tobie zagranie w Dirta 3, w którym model jazdy przypomina Need for Speeda The Run...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ niektórzy są nie rozgarnięci. To najlepsza rzecz jaką mogli zrobić. Wywalić cały chłam do bocznej serii, a DIRT będzie typowo rajdową grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować