Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever: The Doctor Who Cloned Me DLC zapowiedziane

14 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2011 o 20:28, Vriff napisał:

Ktoś w to w ogóle jeszcze gra?

Jak grają, to ich pobijesz? Nie może się nikomu podobać?
O grze dalej pamiętają i to się chwali. Więc poniekąd jest to kolejny plus dla gry - co mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie i jeszcze raz nie. Gearbox ja was lubię, za Borderlandsy, za to jaką firmą jesteście dla fanów, ale na miłością boską przestańcie się niszczyć w moich oczach ciągnięciem tego DNF''a....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 22:47, Arumantis napisał:

Nie, nie i jeszcze raz nie. Gearbox ja was lubię, za Borderlandsy, za to jaką firmą jesteście
dla fanów, ale na miłością boską przestańcie się niszczyć w moich oczach ciągnięciem
tego DNF''a....


Wolą oberwać za DLC niż za brak wsparcia dla swojego nowego IP, które zdecydowali się uratować.

DNF w żadnym wypadku nie obniża w moich oczach dorobku Gearbox. Oni tylko posklejali do kupy to co zrobiło 3DRealms :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, postoje.
Żaden dlc nie nakłoni mnie do kupna gry, która uzyskała (przez mnóstwo fanów DN i z pewnością na niego zasłużyła) status największego rozczarowania roku.
Nawet nie będę miał ochoty sprawdzać jak im to dlc wyszło na YT..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super giera, fajnie, że wyszedł dodatek. Najprawdopodobniej lada chwila go kupię. Hail to the king, gra jest genialna, a new-age dzieciarnia niech idzie pograć w Battlefieldy i inne Cody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie także się gra podoba. Mam gdzieś recenzje i nie warto zwracać na nie uwagę. Po przejściu żadnej innej gry w tym roku nie miałem ochoty na więcej... inaczej niż w DNF. Dla mnie wymiata, lubię takie klimaty, taką rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować