Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 3, czyli jak zarobić miliard dolarów w 16 dni

37 postów w tym temacie

Statystyki tylko pokazują jak bardzo ludzie dają się dymać za to co już było.
MW3 poza singlem nie różni się niczym od MW2. Na ile starcza gra.? 4-5 godzin.? To wszystko.
Bo Multiplayer to czysta kalka z Modern Warfare 2. Sam grałem w obie gry, i moge powiedzieć że jedynie kampania była dosyć ciekawa. Chociaż strasznie przekoloryzowana. Battlefield 3 też nie poszczycił się super wciągającym singlem. Ale chociaż marka zaprezentowała coś nowego. + świetny multi który wciąga i daje więcej możliwości niż MW. Nie wypowiadam się jako fanboy, bo nim nie jestem. Mówie jako gracz.

"Call of Duty jako marka z przemysłu rozrywkowego odcisnęła trwały znak na kulturze popularnej. Jej nieustający sukces jest potwierdzeniem tego, że ludzie bardziej od pasywnych cenią sobie doświadczenia interaktywne - dodaje." Jakie doświadczenia interaktywne.?! W tej grze nic się nie zmienia poza scenariuszem.. Który i tak jest momentami absurdalny. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Można Modern Warfare 3 nie lubić, można mówić, że to odgrzewany kotlet, że seria od kilku lat nie wnosi nic nowego do gatunku. Statystyki pokazują jednak, że nie musi tego robić, by być kochaną przez miliony ludzi na całym świecie. Najlepiej sprzedająca się gra w historii, największa premiera w przemyśle rozrywkowym, a teraz jeszcze najbardziej kasowa produkcja, jaką ujrzał świat - te osiągnięcia mówią same za siebie."

Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to przez tak zaprojektowany multiplayer aby nawet mega casualowcy mogli się świetnie bawić. W tej grze nawet kompletni amatorzy potrafią zdobyć najwięcej fragów itp., dzięki czemu gra jest uwielbiana przez niedzielnych graczy którzy są największą grupą konsumentów kupujących gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 18:35, DanteDMC napisał:

Statystyki tylko pokazują jak bardzo ludzie dają się dymać za to co już było.


Ten tekst powoli robi się odgrzewanym kotletem

Dnia 12.12.2011 o 18:35, DanteDMC napisał:

"Call of Duty jako marka z przemysłu rozrywkowego odcisnęła trwały znak na kulturze popularnej.
Jej nieustający sukces jest potwierdzeniem tego, że ludzie bardziej od pasywnych cenią
sobie doświadczenia interaktywne - dodaje." Jakie doświadczenia interaktywne.?! W tej
grze nic się nie zmienia poza scenariuszem.. Który i tak jest momentami absurdalny. ;
)


Co doświadczenie interaktywne ma w spólnego z tym że w tej grze nic się nie zmienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza część serii. Ale kpiną jest to, że multi wymaga takiego patchowania, jak każde kolejne to tak na prawdę map pack. BTW odpalcie sobie po przejściu MW3, BO. Wtedy widać jak jedna gra wygląda dobrze, a druga beznadziejnie i budżetowo na tym samym silniku. Aż się zdziwiłem, bo w BO nie grałem dawno, ale jest chyba brzydszy niż WaW. Nie wiem jak to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miala byc dla calkiem niedzielnych mas, jej tworcy musieli by dodac pojazdy i powiekszyc teren dzialan- tak zeby kazdy noob mial sie gdzie schowac i zeby zdolal sie przemiescic z punktu A do B w tempie zmniejszajacym nieco ryzyko naglej smierci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie stawiają na Call of Duty, bo jest to strzelanka FPS, która gwarantuje co najmniej dobrą jakość produktu. Ileż razy słyszy się, ze odgrzewany kotlet i dlaczego ludzie wydają pieniędzy w błoto. Pytanie tylko - jeśli to nie ich pieniądze, to czemu tak bardzo się bulwersują i narzekają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 21:27, SongoX napisał:

Ludzie stawiają na Call of Duty, bo jest to strzelanka FPS, która gwarantuje co najmniej
dobrą jakość produktu. Ileż razy słyszy się, ze odgrzewany kotlet i dlaczego ludzie wydają
pieniędzy w błoto. Pytanie tylko - jeśli to nie ich pieniądze, to czemu tak bardzo się
bulwersują i narzekają?

Bo są tacy ludzie, którzy lubią narzekać. Na cokolwiek. Jeśli nie narzekają, to im się mózg grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 18:57, Varsil napisał:

przykre jest jedynie to że niema poważnej konkurencji dla tak wspaniałej gry :( nawet
nowy battlefield się umywa do CoDa :)


hahaha... not. BF zjada tego syfa na śniadanie. Casualowe gierki zawsze sprzedają się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować