Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 3, czyli jak zarobić miliard dolarów w 16 dni

37 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2011 o 22:30, Crew_900 napisał:

W większości są to dzieci w kiedu od 10 do 14 lat które nie mają jeszcze wyrobionego
gustu ;]


Proszę, uzasadnij. Jakieś staty mówiące o tym ile lat mają nabywcy? Czy głupia intuicja?
Jak nie, to przestań pleść bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie MUSZĄ tam być jakieś dzieciaki, nie myślcie sobie stare konie że gry sa tylko dla dorosłych ;) Są wszędzie- na MP CoD, Battlefielda, Killzone, wszędzie. Ale stwierdzenie, że są tam tylko takie osobniki świadczy najwyżej o zamierzonym czepialstwie, podyktowanym niechęcią do konkretnej marki, ale to na dobra sprawę nie mniej dziecinne od młodocianych nabywców CoD- czym się różni robienie struganie wariata w grze video od strugania wariata na forum? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 22:35, czopor napisał:

hahaha... not. BF zjada tego syfa na śniadanie. Casualowe gierki zawsze sprzedają się
lepiej.


Bo BF3 jest taki hardcore''owy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF jest taki hardkorowy, że aż twardnieje mi dupa, kiedy walę z czołgu na oślep, parabolicznie zza górki, z 50% skutecznością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiechowo, jak zawsze można się odprężyć na głupiej wojence, dzieci coda vs dzieci bfa, czy zamiast marudzić nie lepiej pograć :) ?

btw czy to Polska mentalność żeby wyzywać tych którzy mają odmienny gust czy mi się tak zdaję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 10:52, Legendarny_ziom napisał:

a potem dzieci dorastają, dostają prawdziwego fps-a do ręki (bf3) i nie wiedzą co z nim
zrobić bo są za głupie

Wytłumacz proszę, dlaczego MW3 nie jest prawdziwym FPS-em: dlatego, że nie jest z pierwszoosobowej perspektywy, czy dlatego, że nie jest shooterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Michal Wisniewski tez sprzedal w Polsce wiecej plyt niz Mozart. To tyle jesli chodzi o porownanie sprzedazy i jakosci :)
Zapewne nie omieszkam skolowac sobie gierki i w nia pograc. Zapewne mi takze sie spodoba i nie bede uwazal tego za stracony czas, mimo ze to "odgrzewany kotlet (bardzo modne wyrazaenie ostatnio)". CoD to taki kawal dobrego fpsa w ktorego mozna sobie wieczorami posiekac, BF z kolei to milosc od pierwszego wejrzenia, az do grobowej deski.
I pamietajcie dzieci nie kazdy jadacy po CoD jest funboyem, tak samo nie kazdy przeciwnik PO jest PiSowcem (i na odwrot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 10:52, Legendarny_ziom napisał:

a potem dzieci dorastają, dostają prawdziwego fps-a do ręki (bf3) i nie wiedzą co z nim
zrobić bo są za głupie


A co niby powoduje, że BF3 jest prawdziwym FPSem a MW3 nim nie jest? Czekam na argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mu zapewne o arcadowy styl w CoD, przynajmniej bardziej arcadowy od tego z BF. I to jest fakt, gra sie troche jak w quaka, biec przed siebie i pluc olowiem w prawo i lewo. W takim BF to juz nie przejdzie. Ale to akurat kwestia gustu.
Przynajmniej ja to tak widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:19, TigerXP napisał:

A Michal Wisniewski tez sprzedal w Polsce wiecej plyt niz Mozart. To tyle jesli chodzi
o porownanie sprzedazy i jakosci :)

Statystyki plz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arcade''owy nie wyklucza skilla ;) W CoD gra sie szybciej i szybciej sie ginie, Battlefield to przy tym flaki z olejem ;) Osobiscie wole BF (czolgi), ale -imo- jest on latwiejszy od CoD i wlasnie dlatego w to gram ;p Tutaj skala zadymy tez bywa odwrotnie proporcjonalna do zyskow, wszystko zalezy od ludzi, z ktorymi sie gra. W kazdym razie co uwazam za niezbedne w MW to refleks i orient. W BF niezbedne jest zamkniecie sie w stalowej puszce i wypatrywanie skaczacych piksli na b. duzym ekranie ;) Ja to tak widze i generalnie wole to drugie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:47, Dared00 napisał:

> A Michal Wisniewski tez sprzedal w Polsce wiecej plyt niz Mozart. To tyle jesli
chodzi
> o porownanie sprzedazy i jakosci :)
Statystyki plz ;)


Nie wiem czy w ogole ktos robil takie statystyki, bo i po co :) to chyba raczej oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, co z tego, że gra jest arcade''owa? To Quake, Doom, Unreal, Wolf (do ET) nie są prawdziwymi FPSami, bo są arcade''owe? Nigga, plz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:56, Henrar napisał:

Lol, co z tego, że gra jest arcade''owa? To Quake, Doom, Unreal, Wolf (do ET) nie są
prawdziwymi FPSami, bo są arcade''owe? Nigga, plz.


Misiu malinowy, zwroc uwage na moj post i przeczytaj go jeszcze raz. A mozliwe ze zobaczysz to ze ja tylko tlumaczylem co prawdopodobnie mial na mysli autor posty nade mna. Wiec - Nigga plz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować