Zaloguj się, aby obserwować  
Ifym

The Last of Us - Temat Ogólny

166 postów w tym temacie

Powiem tak- oby to był -wreszcie- porządny survival-horror, taki w którym o przeżycie trzeba walczyć (a nie po prostu mordować co popadnie), który faktycznie straszy i wyciska z człowieka jakieś...ludzkie odruchy (poza jedzeniem chipsów);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem tej gry, w każdym razie o jakość się nie martwię, ND to robi, więc jestem spokojny. Do tego inspirują się The Road, IMO jednym z najlepszych, przygnębiających, post-apokaliptycznych filmów. Jeśli będzie klimat filmu to mam swoją ulubioną grę wtedy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze po obejrzeniu traileru z e3 moja wiara w stworzenie gry nieszablonowej znaczaco wzrosla.Ta gra wydaje sie miec wszystko by stac sie czyms wiecej niz tylko gra,moze stac sie bardziej przezyciem ktore zostanie w nas na dlugo.Az cieknie klimaten napieciem i nie liniowoscia,widac ze tworcy naprawde przykladaja wage do nawet najmniejszych szczegolow szczegolnie animacji postaci,poprostu bajka!Znana jest juz dokladna data premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 13:00, Hartus napisał:

Mimo wszystko słuchanie jej poza trailerem nie jest już takie urokliwe. :)

Fakt, z obrazem współgra ta piosenka idealnie i jest superklimatyczna :)

Szkoda tylko, że w tę grę nie zagram, bo nie mam konsoli (i mieć nie zamierzam), a na PieCa raczej nie wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2012 o 13:04, Abi_Dalzim napisał:

Szkoda tylko, że w tę grę nie zagram, bo nie mam konsoli (i mieć nie zamierzam), a na
PieCa raczej nie wyjdzie :(

Na pewno nie wyjdzie, ekskluziwy na PS3 nie opuszczają konsoli Sony. Sam miałem sprzedać Pleja, ale wstrzymałem sie jak zobaczyłem gameplay z TLoU. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 18:38, Henrar napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=GApCMW1F7a0

Rozszerzony gameplay z E3.


MA-SA-KRA!
Wygląda jak film, aż się nie che wierzyć, że to gameplay... Te wszystkie stęknięcia, komentarze (pewenie oskryptowane, ale jakże naturalne). Obłęd po prostu :)

Po raz milionowy napiszę: chcę to na PC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te "komentarze", o których wspomniałeś są typowe dla gier ND, można by rzec że to wizytówka Uncharted- między innymi dzięki temu ich gry są tak lekkostrawne i -w pewnym sensie- naturalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 11:39, kodi24 napisał:

Te "komentarze", o których wspomniałeś są typowe dla gier ND

Nigdy nie grałem w żadną grę z tego studia, więc nie wiedziałem. Nie mam konsoli i dlatego żałuję, że ta gra na piece się nie pojawi (a mże kiedyś?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pojawi się nigdy bo Naughty Dog to studio Sony, więc albo kupujesz PS3 albo zostaje Ci youtube. ;) Miałem sprzedać konsole, ale za dużo gier jeszcze wychodzi żebym zrobił taką głupotę.

Co do ''stęknięć'' - Polecam właśnie Uncharted, nie wiem czy widziałem w jakiejkolwiek grze ''naturalniejsze'' postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o dacie premiery? Gdzieś mi cholera mignął przed oczami pre-order na jakiejś stronie, i była niby jakaś data, ale na śmierć zapomniałem gdzie to widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować