Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mapa Sharqi Peninsula na zwiastunie premierowym Battlefield 3: Powrót do Karkand

31 postów w tym temacie

Mapa jest nieziemska :P na CQ przy punkcie G to jest masakra 3 piętrowy budynek na który prowadzą tylko schody :D moje marzenie się spełniło by w końcu pojawiła się takowa budowla :))) dziwię się że tak mało bloków jest otwartych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się nie mogłem zalogować. Okazało się, że musiałem zmienić hasło bo stare nie pasowało do standardów origin tj min 8 znaków, duża litera i cyfra. A tak poza tym to mozna się bez problemu zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:12, Liptox napisał:

Mapa jest nieziemska :P na CQ przy punkcie G to jest masakra 3 piętrowy budynek na który
prowadzą tylko schody :D moje marzenie się spełniło by w końcu pojawiła się takowa budowla
:))) dziwię się że tak mało bloków jest otwartych ;)

Przy punkcie G powiadasz? :P

Co do tematu, Back to Karkand rządzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem pograć z 30 min jak wszystko padło i sobie urządzili jakieś naprawy... Mam nadzieje że chociaż jakiś fajny patch wpadnie przy okazji...

PS. Ta mapka to była moja ulubiona z podstawki w BF2 więc się niezmiernie cieszę z jej powrotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapy są super, bo te co był w podstawce to woła po prostu o pomstę do nieba.Jeszcze wszystkich mapek nie ogarnąłem, ale póki co najbardziej podoba mi się strike at karkand!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no luzik za ten orishit przekładany battlelogiem to my juz dziekujemy! ja chce poprostu sobie zagrac, a nie sie wk! a dla reszty co chwala dalej ta polityke to pozdro i wspolczucie zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować