Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mapa Sharqi Peninsula na zwiastunie premierowym Battlefield 3: Powrót do Karkand

31 postów w tym temacie

Dla mnie ten DLC jest raczej powrotem do BF3, a nie do Karkand bo od czasu premiery Skyrima nie zasiadłem do multi. :) Jak dobrze być posiadaczem Edycji Limitowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nie może udać. To nie będzie chodzić. ONI robią łatki i kolejne GB danych, co chwile widać jak coś jest dogrywane. W efekcie ICH ciężkiej pracy mamy CZAT po lewej stronie a nie po prawej, ribony ułożone w innej kolejności i paski postępu w medalach. TO są te ich wspaniałe PATCHE. A co niektórzy nie są w stanie poprawnie od ponad 3 miesiecy od premiery poprawnie uruchomić oryginalnego produktu który zakupili.
To tak jak spece z Blizarda: 8 rano w BLIZCORP - John a może Thor będzie miał pasek energii co ??, OK. Dzień drugi - wiesz John jednak nie, Thor nie będzie miał paska energii, OK. ale 1 GB patcha zeszło.
To jest CHORE, to jest banda która nie ma pojęcia co się w ogóle dzieje. PO co są BETA testy trwające tygodniami, co ci biedni ludzie tam testują ??? Jak w dniu premiery połowa ludzi nie jest w stanie uruchomić produktu, a wsparcie milczy bo nie wie kompletnie NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 22:08, Fedekson napisał:

To jest CHORE, to jest banda która nie ma pojęcia co się w ogóle dzieje. PO co są BETA
testy trwające tygodniami, co ci biedni ludzie tam testują ???

To nie była żadna beta, to było zwykłe demo. A to, że reklamowane była jako beta... no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 21:29, Kajmal napisał:

> a czy działa? no jak u mnie to dalej nie

U mnie też nie;/

gdyby komuś po wpisaniu kodu nie działała gra to trzeba uruchomić ponownie ORGIN
i WYLOGOWAĆ się z battleloga i zalogować się ponownie.

powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Electronic Arts na początku przypomina, że Battlefield 3 był w mediach branżowych określany FPS-em z najlepszą grafiką w historii.
Z tym to się na pewno nie zgodzę, widziałem tą grę u kolegi na najwyższych detalach i już nawet grafika z Crysis 2 mi się bardziej podobała, nie wspominając już o jedynce, która była totalną grą benchmarkową i mimo już niektórych słabych tekstur (np. skał) mimo swoich lat gra nadal w niektórych momentach potrafi zrobić ogromne wrażenie, nie wspominając już o modach do Crysisa polepszających grafikę, są na YT tak piękne filmiki, że niektóre współczesne gry wymiękają, choćby ten: http://www.youtube.com/watch?v=PivoSi2VvqA nagrany na sprzęcie - AMD x2 3800 (2*2.2 Ghz), GTX 260, 2GB RAM, Win 7 to się nazywa dobra optymalizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 11:18, doflamingo napisał:

Electronic Arts na początku przypomina, że Battlefield 3 był w mediach branżowych
określany FPS-em z najlepszą grafiką w historii.

Chyba w artykułach sponsorowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 12:50, Dared00 napisał:

> Electronic Arts na początku przypomina, że Battlefield 3 był w mediach branżowych
> określany FPS-em z najlepszą grafiką w historii.

Chyba w artykułach sponsorowanych...

Ocenianie grafiki przez tych "specjalistów" wg. dochodów to ich chleb poprzedni :) Zwykły marketingowy bełkot, Te typki raczej już mnie w niczym nie zaskoczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować