Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Wiedźmina 2 idą na wojnę z piratami

108 postów w tym temacie

No to tak, akcję w sumie mam głęboko bo grę kupiłem, tym niemniej uważam ja za idiotyzm. Pewnie więcej było osób które zassały grę i potem kupiły bo była super, niż tych które zassały dla samego grania. Liczba ściągnięć oczywiście zawyżona, a CDP zamiast tracić czas na pierdoły mógłby się zająć DLC do Wieśka tudzież łataniem błędów. I tym sposobem zamiast robić sobie jak najlepszą opinię znowu wychodzą na matołów, jak przy premierze W2. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 23:45, buggeer napisał:

@Spayki
no ok. Szczerze mówiąc nie czytałem wszystkiego tutaj bardzo dokładnie, ponieważ wcześniej
już wypowiadałem się na innych forach w tym temacie. Swoją drogą przyjemnie wejść na
forum o grach i przeczytać coś takiego jak "postępowanie adhezyjne". Szczególnie, że
w Polsce ludzie mają tendencję do uważania, że na prawie i medycynie każdy się zna a
przy tym zwykle nie mają pojęcia o podstawowych konstrukcjach.


Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, wszak gracze to już nie jedna, ściśle zamknięta grupa. Jesteśmy wszędzie ;)
A mówiąc zupełnie poważnie: i HumanGhost, i ja jesteśmy po prawie (tzn. nie jestem pewien, czy HG skończył, ale zakładam, że tak), w dodatku ja broniłem się właśnie z zakresu prawa własności intelektualnej i pracuję w wyuczonym zawodzie. Ot i cała filozofia.

Dnia 13.12.2011 o 23:45, buggeer napisał:

Ja przepraszam bardzo, ale od kiedy ściąganie gier z internetu jest nielegalne ? Przecież
dopóki nie złamię zasad EULA nie ma w tym nic bezprawnego.


Nie chce mi się, przeczytaj sam: http://www.abc.com.pl/serwis/du/2000/0904.htm, art. 75 ust. 2 oraz art. 77 (w odniesieniu do art. 23).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 10:58, djsound napisał:

Bueheheheheheh.... nie dość że walczą z wiatrakami to przy okazji robią z siebie idiotów.
Kogo oni chcą pozwać? Jak udowodnić że dnia X o godzinie Y przed komputerem siedziała
osoba Z? Swego czasu jakaś "kancelaria" na spółkę z GreenStar Records (czy jakoś tak)
straszyła ludzi sądem i wymuszała pieniądze za ściąganie płyty zespołu Boys. Pozwy były
nic nie warte i każdy prawnik mógł to potwierdzić. Nikogo nie bronię, ale takie bicie
piany jest po prostu śmieszne.


Nie pozwy, tylko wezwania do zapłaty. Ale co do zasady masz rację: to co robi kancelaria Pro Bono, to absurd. Przyznam szczerze, iż kiedy się o tym dowiedziałem jak nigdy żałowałem, że nie mam tytułu radcy prawnego, aby reprezentować przed sądem osoby, które takie wezwania otrzymały - można by ich pięknie wypunktować. Jeżeli oczywiście finalnie pozew zostałby wniesiony.

Samo zjawisko "piractwa" jest oczywiście i prawnie, i moralnie naganne - ale nie można dochodzić swoich, nawet prawnie zasadnych, roszczeń samemu łamiąc przy tym prawo. Cel w tym przypadku nie uświęca środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie akceptowałem piractwa gier.
A tym bardziej gdzie gra jest wspaniała, a Wiedźmin 2 jest właśnie taką grą
4,5 miliona razy?! Nie no ludzie, jeżeli już się deceydujecie być graczami, to legalnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiepskie zagranie, wyrobia sobie gorsza opinie niz ubisoft

duzo lepsza opcja byloby wyslanie maila grzecznosciowego z prosba o zakup gry i wsparcie producenta imo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy gamonie wy patałachy jak można takiego bubla wypuścić to się nawet do wytarcia dupy nie nadaje taki badziew i jeszcze 100 zł kosztuje to jest wg was dopracowana gra gówno nie testy robiliście się wiedźminem 2 szczycą weźcie zmieńcie prace ile tych łatek wydaliście dopiero 2.1 wyszło ile jeszcze ????? jeszcze wymagania dotrzepali po jaką cholere tych krzaków tyle w tej grze ????? wy myślicie trochę spytał się ktoś kogoś jak to tworzyliście ???? czy zamiast na testerów to na wóde poszło ???? trzeba było dopracować ogarnąć to dopracować ten pierdołowaty badziew anie przerypać z konsoli na pc i trzepać kasę wy muły w tempaki ... to pisałem ja to twórców gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woja z piratami jest niczym wojna z Bogiem

"Wielki Bój"

Bądź jak wojna Demonów pomiędzy Tanna''ri i Bateazu w świecie Zapomnianych Krain:

"Wojna Krwi"

@hahaham
Stary idź na dwór i trochę ochłoń... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować