Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe materiały z Uprising44, polskiej grze o Powsataniu Warszawskim

39 postów w tym temacie

Graficznie technologi do przodu nie pchną ale co z tego ? Jeżeli fabularnie będzie OK a gameplay nie będzie kulał to jestem za. Mam nadzieje że mają kogoś dobrego od animacji.

Chętnie zobaczę coś więcej. Ale muszę przyznać że wolał bym RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... no ludzie bez przesady, wygląda już całkiem nieźle... biorąc pod uwagę budżet i zasoby, to w porównaniu z wcześniejszą wersją to różnica jest kolosalna. Jak dla mnie wielki plus dla chłopaków bo poprawili się znacznie w wykonaniu. Jeżeli dopracują mechanikę rozgrywki to widzę światełko w tunelu (i nie wygląda to na rozpędzony pociąg), oby tak dalej, zaczynam trzymać kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 14:46, gogiell napisał:

Wnętrza pojazdów strasznie biedne.

Ty w ''strategi'' chciałeś wnętrza z Forzy albo Gran Turismo...? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 14:21, Ziw napisał:

Oj biednie to wygląda, bardzo biednie...


Nie ocenia się książki po okładce. Zresztą, idź pograj w MW3 i nie marudź:P

Przy tym budżecie wygląda przyzwoicie. Najważniejszy jest gameplay, więc jak grafika nie będzie mocno skopana (nie pasująca do klimatu gry, pełna błędów i ogólnie niedopracowana), to może wyjść całkiem ciekawa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

im bardziej patrze tym mniejsze mam nadzieje że będzie to dobra gra.
1. u mnie najważniejszy minus to brak powiązań z realiami historycznymi, bo kto by się nie wcielił w żołnierzy batalionu np "Zośka"
2. nie ma rzeczy dobrych uniwersalnych są tylko do niczego i podobnie tu będzie przypuszczam, fani tpp będą krzywo patrzeć na elementy rts i odwrotnie
3. powinni popatrzeć uważniej na modele bo to nazwać nawet żałosnymi nie można np stuka w grafice
http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=4957&i=49
a tu prawdziwa
http://pu.i.wp.pl/k,NDM5ODY5NDQsNjMyNDQ1,f,stuka.jpg
co ona ma pod skrzydłami? przecież karabiny montowane są w skrzydłach .... a pod skrzydłami to albo bomby albo najczęściej dodatkowe zbiorniki z paliwem
4. Jeśli nie celuje się w gusta graczy to gra powinna posiadać coś z tych cech by zostać zauważona :
- grafika (czy to czasy mortyra?)
- fabuła - tu mimo zapewnień autorów po prostu nie wierze
- grywalność (połączyć tpp i rts? patrząc jeszcze na miasto i pracę kamery na ss która wydaje się pokazywać obiekt za budynkiem...)
jak dla mnie tu brakuje tych rzeczy mam nadzieje że autorzy chociaż prawdziwą muzykę wykorzystają z tego okresu bo to byłby miły plus usłyszeć nie szumcie wierzby czy dziś do ciebie przyjść nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Nie ma dinozaurów ;P

A tak serio, to mało czasu maja panowie. Drugi kwartał 2012 to przecież tylko kilka miesięcy. Screeny wydają się być troszkę lepsze niż to co prezentowali na sławnym gameplay''u ale to tylko screeny.
Oby U''44 nie podzieliło losu Afterfalla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 14:48, Ifym napisał:

> Wnętrza pojazdów strasznie biedne.
Ty w ''strategi'' chciałeś wnętrza z Forzy albo Gran Turismo...? -.-

Tak.
Hint: polecam poczytać wcześniejsze wypowiedzi jednego z twórców gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na obrazku jest Ju 87G samolot przeznaczony do zwalczania czołgów a w Warszawie użyte zostały samoloty 6. Luftflotte gen. lot. Rittera von Greima. Były to: Ju-87D-5 Stuka I eskadry 1. pułku szturmowego i IV eskadry 77. pułku szturmowego, wchodzące w skład 1. DLotn. oraz myśliwce bombardujące Me-109 I eskadry 51. pułku IV KLotn. Wymienione jednostki walczyły do połowy sierpnia 1944. Od 18 VIII w Warszawie, na Okęciu pozostała jedynie grupa ppłk. Klussmanna wydzielona ze składu I eskadry 1. pułku szturmowego w składzie 4 maszyn Ju-87D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie z tego średniak, to miło mnie zaskoczą. :) Problem polega na tym, że twórcy miotają się i sami nie wiedzą, co chcą właściwie zrobić. Nie ma jednej spójnej wizji, jakiegoś sensownego planu. Mają za mało czasu. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale ten tytuł nie powinien według mnie powstać, kilkukrotnie większe projekty ze stajni epic czy ea zostawały skasowane tuż przy zakończeniu prac a nawet po ich zakończeniu z powodu że źle wyglądały (choć dla nas były fajne, np FPS od ubisoftu..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować