Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe materiały z Uprising44, polskiej grze o Powsataniu Warszawskim

39 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2011 o 15:21, Vojtas napisał:

Jeśli będzie z tego średniak, to miło mnie zaskoczą. :) Problem polega na tym, że twórcy
miotają się i sami nie wiedzą, co chcą właściwie zrobić. Nie ma jednej spójnej wizji,
jakiegoś sensownego planu. Mają za mało czasu. Szkoda.


Powiedział Vojtas na podstawie dwóch newsów ze screenami z wersji bardzo prepreprealpha :D You made my day, bro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 16:56, Mercuror napisał:

Powiedział Vojtas na podstawie dwóch newsów ze screenami z wersji bardzo prepreprealpha
:D You made my day, bro.


Ja nie mówię o screenach. Mówię o wciąż zmieniającej się koncepcji. Wiesz, pół biedy, gdyby mieli przed sobą rok czy półtora produkcji (mogliby wtenczas eksperymentować), ale oni chcą to wydać za maksymalnie 4-5 miesięcy. Nie pokazali jeszcze nic, co mogłoby faktycznie napawać optymizmem, za to niektóre zapowiedzi - np. że w ogóle zostanie pominięty w fabule wątek krasnej armii - wzbudzają złe przeczucia. Chciałbym się mylić, bo rodakom zawsze będę kibicował, o ile ich celowym zamiarem nie jest wydawanie kichy/średniaków jak w przypadku City Int.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 17:38, KapiKullo napisał:

A kto mi powie kto jest twórcą gry? Bo tego nie wiem.


Grę tworzy studio DMD Enterprise, zaś w Polsce wyda ją Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 14:54, Andrzejass napisał:

3. powinni popatrzeć uważniej na modele bo to nazwać nawet żałosnymi nie można np stuka
w grafice
http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=4957&i=49
a tu prawdziwa
http://pu.i.wp.pl/k,NDM5ODY5NDQsNjMyNDQ1,f,stuka.jpg
co ona ma pod skrzydłami? przecież karabiny montowane są w skrzydłach .... a pod skrzydłami
to albo bomby albo najczęściej dodatkowe zbiorniki z paliwem


A co powiesz na to?
http://www.lonesentry.com/panzer/may/pics/ju87g-stuka.jpg

http://www.wwiivehicles.com/germany/aircraft/dive-bomber/junkers-ju-87-stuka-dive-bomber/junkers-ju-87-g-stuka-dive-bomber/junkers-ju-87-g-1-stuka-dive-bomber-01.png


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strategii? Coś przespałem czy co? Nie miała to być gra akcji TPP z elementami taktyki (wydawanie rozkazów etc)? Jeśli to prawda to trudno, muszę obejść się smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 19:01, krzysiek-xxx napisał:

Strategii? Coś przespałem czy co? Nie miała to być gra akcji TPP z elementami taktyki
(wydawanie rozkazów etc)? Jeśli to prawda to trudno, muszę obejść się smakiem.

początkowo to miało być coś na wzór trzeciego commandosa, ale potem już się pogubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mówiono o taktycznej grze w stylu Commandos, były plotki o strategii jako takiej, teraz że niby gra tpp. Niech się zdecydują.

Ale trochę się poprawiło, to trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Mercuror: Gra akcji TPP z elementami strategii.

@ All: Chciałbym wszystkich przekonać, że Uprising 44 - Powstanie Warszawskie jest priorytetowym projektem w planach wydawniczych Cenegi na rok 2012. Związane to jest nie tylko z naszą wiarą w samą grę (gra w akcji wygląda znacznie lepiej niż na statycznych screenach, gameplay''e powinny pojawić się już wkrótce), ale i wiarą, że jesteśmy w stanie w godny sposób przedstawić zbrojny zryw naszego Podziemia w walce z okupantem w czasach II wojny światowej, i tym samym dołożyć swoją cegiełkę do rocznicowych obchodów.

Zauważcie też proszę, że porównanie do CoD jest trochę nie fair. Nie wydajemy strzelanki, w budowie której wykorzystuje się inne techniki, a grę akcji TPP z elementami strategii. Ważne jest też dla nas zawarcie w grze emocji, które związane są z tak ważnym tematem. Chcemy, aby z tego tytułu zadowoleni i dumni byli nie tylko zadeklarowani gracze, jak Czytelnicy tego forum, ale i "niedzielni gracze", dla których U44PW może być elementem pamięci o Powstaniu, jak wydawane co roku komiksy, książki i inne produkcje.

Zapewniam Was na koniec, że postawiliśmy sobie za cel wydanie tego produktu na ponadstandardowym poziomie, jak i wiele okołogrowych atrakcji, o czym będziemy informować na bieżąco :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 09:34, autorun_sys napisał:

Zapewniam Was na koniec, że postawiliśmy sobie za cel wydanie
tego produktu na ponadstandardowym poziomie


Oby tylko sama gra była przynajmniej na średnim poziomie - czego sobie i wszystkim życzę.

Pozdrawiam również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować