Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rzucajcie pracę, rzucajcie dzieci - Alan Wake już oficjalnie na PC i tylko to się teraz liczy

70 postów w tym temacie

Świetna informacja - jeśli tylko nie zażyczą sobie ceny na poziomie nowych hitów, to pewnie się skuszę.

Co do sukcesu na PC - wcale się nie zdziwię, jeśli sprzedaż będzie słaba. Ale to przecież wina piratów, a nie opóźnionej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział - lepiej późno niż wcale. Nigdy nie grałem w tę grę, obserwowałem ją tylko nieraz u znajomych (i nie tylko) i wydaje mi się że może mi się spodobać. Oczywiście - na pewno każą sobie za nią słono zapłacić ale cóż, tak to już jest na tym świecie. W każdym razie - warto czekać. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 19:12, LESZ3u napisał:

Świetna informacja - jeśli tylko nie zażyczą sobie ceny na poziomie nowych hitów, to
pewnie się skuszę.

Co do sukcesu na PC - wcale się nie zdziwię, jeśli sprzedaż będzie słaba. Ale to przecież
wina piratów, a nie opóźnionej premiery.


Tak wszyscy PCtowcy kochają być traktowani jako gracze drugiej kategorii. A co do piractwa i tak 90% ludzi którzy ją spiracą nigdy by jej nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się towarzyszę, cieszmy się !! Czyżby to była nędza konwersja czy od nowa pisana gra ? :P Nie mam ochoty grać na padzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 19:27, vegost napisał:

Cieszmy się towarzyszę, cieszmy się !! Czyżby to była nędza konwersja czy od nowa pisana
gra ? :P Nie mam ochoty grać na padzie :)


Ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy który narzekają: wracajcie do swojego WoW-a. Reszta doceni ten tytuł.

@SarenkaB: za 60 zł to możesz sobie kupić Sniper: Ghost cośtam a nie rasową grę. 60 zł w dniu premiery to kosztują chłamy, reszta schodzi do tej ceny po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 19:38, Marcin360360 napisał:

AW1 dostajecie tylko na zachete o nastempnych czesciach na pc zapomnijci.
Ta gra to tylko reklama za ktora sami placicie.

Cóż, na obecność Gears of War 1 na PC jakoś nikt do tej pory nie narzekał, nawet jeśli dwie kolejne części są grami ekskluzywnymi dla X360.

TL;DR: ALAN WAKE DLA WSZYSTKICH, WOOO. Jak pisałem, nie jest to może jakiś flakoprujący tytuł, ale na pewno warto w niego zagrać, o czym pewnie wszyscy się wkrótce przekonacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł newsa rodem z Onetu..nie pierwszy z resztą [swoją droga Pepsi czasem na Onecie nie dorabia na pół etatu]...
Poziom merytoryczny portalu ostatnio leci w dół ostro i wręcz ekspresowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nawet zaopatrzę się w wersję na PC, bo z moim X360 jakoś straciłem kontakt. :3

@FratelloAgito

> No i świetnie. Konsolowcy później dostali Crysisa a my Alan.

A do dupy z taką ''wymianą''. ;P Dużo lepszym prezentem byłby Diablo 3 na konsole, ale to też w sumie kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2011 o 19:34, majkel666 napisał:

@SarenkaB: za 60 zł to możesz sobie kupić Sniper: Ghost cośtam a nie rasową grę. 60 zł
w dniu premiery to kosztują chłamy, reszta schodzi do tej ceny po roku.

Premiera była prawie dwa lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować