Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rzucajcie pracę, rzucajcie dzieci - Alan Wake już oficjalnie na PC i tylko to się teraz liczy

70 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2011 o 03:08, majkel666 napisał:

A czy ktoś Ci każe? Nie chcesz nie kupuj. A jak chcesz za 60 zeta to kup sobie na X-a.
Tyle teraz kosztuje. Nie zapomnij jednak dokupić konsoli...

No i nie kupie. Przecież we wszystkie moje posty tutaj sprowadzały się do tego że więcej niż 60 złotych nie dam, nie musisz mnie uświadamiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim obrażonym z różnych względów (także tych "ideologicznych"), pytających dlaczego "dopiero teraz" i "dlaczego tak drogo" naprawdę zalecam ominięcie tego tytułu, jest tyle innych fajnych gier - po cóż macie sobie szargać nerwy a innym psuć humory (bo ani ten tytuł ani Remedy nie zasługują na obrzucanie gównem). Naprawdę nie warto :) Rozumiem, taka już polska mentalność - zamiast się ucieszyć, że coś co miało się nie ukazać jednak będzie, to trzeba "dla zasady" ponarzekać, że "teraz to se mogą...", ale serio - smęcenie potrafi być nudne...

Całej reszcie, czyli tym którzy nie grali na iksie (czasem ze względów "ideologicznych" ;-)) z całego serca polecam. Kapitalny kawałek kodu - gra od A do Z, przemyślana od początku do końca, z fajną fabułą, z mnóstwem odniesień do współczesnej popkultury (to wyłapią ci co bardziej oczytani). Jeśli idzie o technikalia - na iksie optymalizacja była świetna (nie ma żadnego powodu sądzić że na PC będzie inaczej, to nie port tylko dokończenie wersji, która kiedyś wylądowała w koszu, po za tym to Remedy - oni wiedzą jak "robić na PC"), grafika śliczna (na PC może być tylko lepiej - 2 lata nic tu nie znaczą,to o wiele za mało żeby Alana nadgryzł ząb czasu), a soundtrack ponadczasowy - takie "Up Jumped the Devil" Nick''a Cave''a (&Bad Seeds) nie jest się w stanie zestarzeć, a wrażenia zapewnia tysiąckrotnie lepsze niż współczesne pitolenie ;-)

Polecam szczerze, zwłaszcza dla fabuły - bo to jedyna znana mi gra o "mękach tworzenia dzieła" (bo o tym naprawdę jest) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, widocznie nie sprzedało się tak dobrze jakby chcieli ;) (tak jak w przypadku Darksiders 1, które twardo było tylko konsolowe, ale jak dało ciała ze sprzedażą, to nagle opłaciło się zrobić na PC)
więc albo to...albo nagle pctowcy kupili sobie wygodne kanapy (pijąc to wypowiedzi jednego z wydawców Alana, który mówił, że gra nie wyjdzie na PC, bo "Alan to typ gry, do której trzeba usiąść wygodnie na kanapie..." itp pierdoły)

no nic, dobrze że wyszło, ciekawe jaki port popełnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK:DXD;)^^ZAJ*******!!!!!! :-)Wreszcie Microsoft i Remedy się zlitowali H)A ako oromny fan Alan Wake PIĘKNA WIADOMOŚĆ 8)Ten dzień est dla mnie wielki:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię jeżeli cena nie będzie na poziomie 150zł. I to nie będzie jakiś marny port. Przecież wersja na PC powstawała równolegle z tą na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 20:34, Keymaker2005 napisał:

Polaczkowstwo


Wszystko wszystkim, ale prosiłbym nie używać tego słowa.
Kilka razy już o tym pisałem, więc nie będę się powtarzał, dlaczego.
===

Yay, cieszmy się, AW wychodzi po dwóch latach.
W sumie, to też jest MS, więc czuje w kościach, że będzie replay, jak z Halo 2.

No i rzeczywiście, jeśli cena będzie wysoka, to będzie niezły shitstorm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu sie nie podoba formula newsa ww? :<

Hype''u nie będzie i to mnie cieszy. Tylko ile MS sobie za tą gierke zarzyczy, to jest interesujące i przerażajace zarazem - w koncu to MS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzyłem kto dodał newsa, ale po treści domyśliłem się, że jest tylko jedna osoba, która tak pisze newsy na Gram.pl :P

To niech jeszcze wydadzą Mortal Kombat na PC i będę wniebowzięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A.W ma klimat, ale niektóre momenty są czasami za długie, dłużą się i dłużą. Achievementy za bardzo mi nie podchodziły, bo gra nie wywarła w moim umyśle takiej wielkiej kreski, by mieć zapał do grania na wbicie ponad 1300G+ Achievements. 500G przyszło po pierwszym przejściu gry na normalnym.
Odrzuciła mnie ta gra dlatego,że mam płacić za jakieś DLC które dodadzą mi parę Achiewów? Śmieszne :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować