Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs WWE 12 - zgarnij figurkę FlexForce!

37 postów w tym temacie

Moim ulubionym zawodnikiem WWE jest tylko i wyłącznie Rey Mysterio.Kiedy zacząłem oglądać wrestling to jego zobaczyłem na samym początku i być może dla tego teraz to jego lubię najbardziej ,ale nie owijając w bawełnę przejdźmy dalej.Dlaczego to on ? Jest klika rzeczy za ,które go lubię ,bardzo podoba mi się jego styl walki oraz wykończenie Six One Nine.Drugim atutem co wyróżnia go od innych wrestlerów to zapewne maska ,której nigdy nie zdejmuję,no może kiedyś mu się to zdarzyło.Może i jest mały ,ale za to bardzo zwinny.
Nie ma co to dużo mówić lubię go za styl walki i chyba to się liczy.Niestety Rey obecnie nie może walczyć po odniesionej kontuzji ,ale życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Oto zdjęcie: http://3.bp.blogspot.com/_roUqm60VB9A/SqOHcvL_eZI/AAAAAAAAALY/VnmSCyRyIm0/s400/Rey_Mysterioffff.jpg

Pozdrawiam redakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że sprawiedliwe wybierzecie zwycięzce i nie będziecie oceniać na długość. Z niecierpliwością czekam na wyniki, pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poczekajcie spokojnie. Garstka osób brała udział więc wyłanianie zwycięzcy nie zajmie nawet kilku dni. Cierpliwość to najważniejsza cecha w tym momencie, a tutaj akurat nie trzeba jej i tak za wiele. Więc nie wiem po co to prawienie mądrości niektórych osób. To w niczym nie pomoże :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że straszna niecierpliwość w narodzie - pora więc na ogłoszenie wyników konkursu. Figurkę WWE FlexForce otrzymują:

Murda
K3Tears
matiq-X

Zwycięzcom gratulujemy, prosimy o przesłanie swoich danych z maila przypisanego do konta na adres: ekipa@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie także former WHC Jack Swagger doszedł więc też jestem zadowolony - oby więcej pushu dla niego :D. Dziękuję i szczęśliwego Nowego Roku 2012!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować