Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery Risen 2: Dark Waters ujawniona

14 postów w tym temacie

Do dzieła Piranie ! Zostaliście już tylko wy na polu w kategorii gier cRPG :) BioWare się totalnie wypaliło. Gothic i Risen rządzą ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 21:52, TigerXP napisał:

zeby mi tylko poszlo, zeby mi tylko poszlo
chociaz na medium
zeby mi tylko poszlo, zeby mi tylko poszlo


Czyżbym poczuł pretensję związaną z optymalizacją, jaką uświadczyliśmy w Gothicu 3 ? :) Say no my friend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 21:58, vegost napisał:

Czyżbym poczuł pretensję związaną z optymalizacją, jaką uświadczyliśmy w Gothicu 3 ?
:) Say no my friend.


Nie no jakbym liczyl na powtorke z historii to nawet bym nie marzyl o to zeby mi poszlo. Swojego czasu wylalem duzo zalu w postach na temat optymalizacji G3.
Tyle ze tam byla troche inna historia, podpierajacy sie nosem wydawca, naciskajacy na koniec prac, a wiadomo ze taka gra jak Gothic mogla by go postawic na nogi. A co wyszlo chyba kazdy wie, oczywiscie wszystko jest kwestia gustu, ale ilosc bugow w G3 w momencie wydania wolala o pomste do nieba.
Tutaj mamy innego wydawce. Pierwsza czesc chodzila mi wyjatkowo dobrze (nawet jak na piranie, nie ma sie co oszukiwac ani G1 an G2 przykladem swietnej optymalizacji nie byl), mimo mojego slabego sprzetu.
Jesli gra pojdzie na medium (z pewnymi elementami na high :D) i bedzie posiadala iskre boza dwoch pierwszych Gothicow to panowie z piranii moga liczyc na moje ciezko zarobione pieniazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 21:58, vegost napisał:

Czyżbym poczuł pretensję związaną z optymalizacją, jaką uświadczyliśmy w Gothicu 3 ?
:) Say no my friend.

Dnia 14.12.2011 o 21:58, vegost napisał:

Czyżbym poczuł pretensję związaną z optymalizacją, jaką uświadczyliśmy w Gothicu 3 ?
:) Say no my friend.


Nie no jakbym liczyl na powtorke z historii to nawet bym nie marzyl o to zeby mi poszlo. Swojego czasu wylalem duzo zalu w postach na temat optymalizacji G3.
Tyle ze tam byla troche inna historia, podpierajacy sie nosem wydawca, naciskajacy na koniec prac, a wiadomo ze taka gra jak Gothic mogla by go postawic na nogi. A co wyszlo chyba kazdy wie, oczywiscie wszystko jest kwestia gustu, ale ilosc bugow w G3 w momencie wydania wolala o pomste do nieba.
Tutaj mamy innego wydawce. Pierwsza czesc chodzila mi wyjatkowo dobrze (nawet jak na piranie, nie ma sie co oszukiwac ani G1 an G2 przykladem swietnej optymalizacji nie byl), mimo mojego slabego sprzetu.
Jesli gra pojdzie na medium (z pewnymi elementami na high :D) i bedzie posiadala iskre boza dwoch pierwszych Gothicow to panowie z piranii moga liczyc na moje ciezko zarobione pieniazki.

Sorki za dwa takie same posty, ale cos mi sie z przegladarka pochrzanilo, wyskoczyl jakis blad i wyszlo co wyszlo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 21:08, vegost napisał:

Do dzieła Piranie ! Zostaliście już tylko wy na polu w kategorii gier cRPG :) BioWare
się totalnie wypaliło. Gothic i Risen rządzą ! :D


Cii... bo zaraz fani Skyrima przyjdą i cię spalą na stosie za głoszone herezje. ;p-

A tak w temacie, miło, że druga część wyjdzie tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować