Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ogromne zainteresowanie Humble Indie Bundle #4

20 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2011 o 21:20, sirufok napisał:

Mnie to wcale nie dziwi, bo paczka gier jest nad wyraz smakowita.


Dokładnie, "Humble Indie Bundle" to wypasiona akcja. Zawsze są w niej fajne produkcję, niezależnych twórców, albo stare wręcz klasyki. A takie gry jak Super Meat Boy i Shank po prostu muszą przyciągnąć innych. Zwłaszcza, za taką cenę ! Sam się zastanawiam nad kupnem własnie czwartej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś odstąpić Humble Bundle z Defconem? Niestety spóźniłem się na tą akcję, a bardzo zależy mi na tej paczce : /
HB4 oczywiście zakupiony ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak Gratuitous Space Battles - świetna gierka dla fanatyków bitew kosmicznych w space-operowym stylu - dwuwymiarowość produkcji w ogóle nic nie odejmuje od rozmachu kosmicznej rozwałki :D. (do tego mody ze statkami ze Star Treka czy Star Wars... i space-operowy nerdgasm gwarantowany ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. We wszystkich brałem udział. Piękna sprawa. Swoją drogą bardzo ciekawe że użytkownicy alternatywnych systemów chętnie płacą więcej i bardzo często stanowią bardzo pokaźny procent kupujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yep, też kupiłem, ciekawe tylko czy po przekroczeniu 2 milionów dodadzą coś jeszcze do paczki - każda poprzednia po przekroczeniu odpowiedniego pułapu miała odblokowywane dodatkowe gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż pamiętam jak do poprzedniej paczki obiecali jakąś grę po premierze. Nie wiem czy wyszła, czy sobie olali, ale jak na indie to już sporo czasu na produkcję minęło, tym bardziej, że była prawie gotowa. Teraz całą kwotę przeznaczam na charytatywne. Cieszy mnie to, że wszystkie gry można dodać do biblioteki Steam, przez co się nie zawieruszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 08:59, Undertaker napisał:

A ja wciąż pamiętam jak do poprzedniej paczki obiecali jakąś grę po premierze. Nie wiem
czy wyszła, czy sobie olali, ale jak na indie to już sporo czasu na produkcję minęło,
tym bardziej, że była prawie gotowa. Teraz całą kwotę przeznaczam na charytatywne. Cieszy
mnie to, że wszystkie gry można dodać do biblioteki Steam, przez co się nie zawieruszą.

Ostatniej paczki nie mam, ale kupiłem kilka poprzednich i często dodawali coś po premierze. Nie sądzę, aby "olewali" kupujących. Zwłaszcza, że to akcja po części charytatywna.

Edycję czwartą kupiłem i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 18:21, icearas napisał:

Moja pierwsza paczka HIB zakupiona. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Co ile takie
coś wychodzi? :)

Kwartał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kumpel wpłacił przez PayPala, podał mój e-mail, zamknął chyba jakieś tam okno (bo mówił że wszystko pozamykał), które podobno wyskoczyło a ja nie dostałem żadnego maila. Czy to już przepadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować