Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ambasadorowie Nintendo już w piątek otrzymają 10 kolejnych gier

12 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Nintendo opublikowało pełną listę tytułów pochodzących z Game Boy Advance, które za darmo pobiorą wszyscy posiadacze 3DSa objęci programem Ambassador. Tym samym ci, którzy zakupili konsolę w pełnej premierowej cenie mają nie lada powód do radości.

Przeczytaj cały tekst "Ambasadorowie Nintendo już w piątek otrzymają 10 kolejnych gier" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się oszukany nie czuję(nie zarzucam, że to powiedziałeś, tylko tak podejmuję rozmowę ;) ). Sam na konsolę zarobiłem, wiedziałem ile chcę przeznaczyć jednoczesnie licząc się z myslą, że w neidługim czasie, zapewne, wyjdzie wersja Lite. Dla mnie to nie 300 złotych, a 30 funtów. Dostaliśmy 20 gier z konsol, których oferty niedługo pojawią się w eShopie. Zakładam, że będą do 10 złotych za sztukę kosztować, z GBA może nawet 15-20 zł. Gry są super, więc pewnie chciałbym i tak na nie pieniądze wydać.
Osobiście czuję, że Nintendo zadośćuczyniło. Choć, jak wspomniałem, wcale do nich fochów nie miałem. Byłem gotowy na taką sytuację decydując sięna zakup 3DSa.

Poza tym to przynosi dobre skutki. Konsola zaczęła się świentnie sprzedawać, a liczę, że więcej odbiorców = więcej ciekawych gier. Za dowód może posłużyć chociażby fakt, że Monster Hunter 4 będzie exem dal tej konsoli, a MH 3g sprzedaje się niesamowicie dobrze. Mnóstwo fajnych tytułów będzie już w przyszłym roku, np. KH 3D, MGS 3(Q1 2012)czy Kid Icarus. eShop również się rozrasta. Wciąż niestety nie mamy kart z punktami w Polsce, ale mają się pojawić. Wtedy można kupić chociażby Pushmo, który wygląda fantastycznie :)

Jestem dobrej myśli. Niny znają się na tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo wcale nie musiało nic dawać za tą obniżkę, to że cena spada to normalne a że tak szybko spadła to już ich sprawa. ;)

Świetny wybór gier, tym bardziej że teraz ciężko dostać je w oryginale na GBA, pełno chińskich podróbek a oryginalne kosztują kilkadziesiąt złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacznie lepsze pozycje niż wcześniejsze. :D Byle do piątku, bo na razie i tak gram wyłącznie w SFIV podczas posiedzeń w świątyni dumania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry z zestawu są bardzo dobrymi pozycjami, stwierdziłbym nawet - lepszymi niż większość tego czym karmią nas wszelakie AppStore''y i Markety. Pokemonów nie ma, bo być nie może - polityka Nintendo jest w tych kwestiach jednoznaczna, w końcu na tych potworkach zarabiają krocie i nie mogą podkopywać sprzedaży obecnych wersji gier przez puszczanie nieco starszej (i wcale nie gorszej) wersji za free. Prawa rynku.

Osobiście będę posiadał nawet duble: Metroid Fusion, Super Mario Advance 3 i Zeldę, jednak kartridży nigdy się nie pozbędę (zawsze wolałem fizyczny nośnik). Dobrze że Nintendo nie zapomniało o obietnicy że gry będą przed końcem roku. ;]

Mogliby też w końcu udostępnić obiecaną aplikację do wymiany wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się że dadzą dobre tytuły ale jednak nie aż tak dobre. W kilka nie grałem ale widać że to same hity. Poprzednio też dali dobre tytuły, to wina archaicznej platformy że zostały chłodno przyjęte. Po cichu liczę że kiedyś ambasadorzy coś jeszcze dostaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ MATE

Ambasadorowie otrzymali jak na razie bezpłatny dostęp do tytułów pochodzących z NESa, w Polsce znanego lepiej jako Pegasus.

NES =/= Pegasus.

Pegasus to był klon NES-a, a nie jego regionalny odpowiednik, którym był Famicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 11:28, Vojtas napisał:

@ MATE

Ambasadorowie otrzymali jak na razie bezpłatny dostęp do tytułów pochodzących z NESa,
w Polsce znanego lepiej jako Pegasus.


NES =/= Pegasus.

>

Dnia 15.12.2011 o 11:28, Vojtas napisał:

Pegasus to był klon NES-a, a nie jego regionalny odpowiednik, którym był Famicom.


Oczywiście. Nigdzie przecież nie napisałem, że Pegasus nie jest klonem NESa. Zgodzisz się jednak, że w Polsce nazwa NES praktycznie nie funkcjonowała. Stąd też dla nas to Pegasus jest synoniem NESa.

Nazwa Famicom jest nam, polskim użytkownikom 8-bitowców, w zasadzie zupełnie obca, a to dlatego, że funkcjonowała wyłącznie w Azji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 13:20, MATEmasagrator napisał:

Oczywiście. Nigdzie przecież nie napisałem, że Pegasus nie jest klonem NESa.


Ale też nie napisałeś, że jest klonem i właśnie o to mi chodzi. ;) O precyzję. Bo Pegasus nie jest NES-em, a sprzętem z nim kompatybilnym. Czepiam się, bo takie skróty myślowe mogą wprowadzać czytelników w błąd. Nie każdy przecież przeszedł ten etap. Ja zamiast konsoli miałem Elwro 800 Junior, który był polskim klonem ZX Spectrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować