Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed World otrzymało jedno z najdroższych DLC w historii

32 postów w tym temacie

Adam Berlik

Ile gracze są w stanie zapłacić za przedmiot w grze? Ostatnie przypadki pokazują, że wyjątkowo sporo. Dlatego z jednej strony nikogo nie powinno dziwić posunięcie EA, które serwuje DLC w cenie 100 dolarów.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed World otrzymało jedno z najdroższych DLC w historii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadziłeś, za 300 zł w Stargardzie już z 10 lat temu można było kaszlaka nabyć, sam żem z kolegami nabył celem tuningu i zajechania w jeden dzień. Wrażenia -potwierdzam- 100x lepsze niż jazda wirtualnym super-bolidem, który nawet nie jeździ jak w realu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem World i może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie działają mi klawisze WSAD ani strzałki a wszystkie inne działają normalnie? Nie mogę ruszyć samochodem. Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ubiegłym miesiącu twórcy gry Dark Orbit zaserwowali graczom wirtualny przedmiot (konkretnie był to dron dziesiątego poziomu) o wartości 1000 euro i zarobili... 2 miliony euro w cztery dni.

A ja się śmiałem z "graczy", którzy płacili Blizzardowi za "My little pony ;-)" bodajże 20 $ za sztukę. W porównaniu do tego, to była i jest wręcz taniocha ;-). No nic " pogratulować" firmie, no i "graczom" - niektórzy pecetowcy to faktycznie elita (do tego zamożna) - dać realnego tysiaka za wirtualnego drona.... ;-) Ja to przy nich "gołodupiec" jestem ;-) Nie wiem tylko czy gratulować zamożności (równie dobrze można się podcierać banknotami o wysokim nominale) czy głupoty ;-) ? Skłaniam się bardziej ku tej głupocie, jeśli mam być szczery*

*Ciekawe ile EA zarobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, a najlepsze jest to, że ten wóz nie jest nawet najszybszy. Bije go ****** garbus który ma ledwo ponad 400KM, a wspomniany CCX na bioetanolu wyciska nawet ponad 900KM. Na zwykłym paliwku jakieś 860KM. Za tyle to chciałoby się aby wóz był chociaż najlepszy, a tu kicha. BlackBox i EA to najgorsze możliwe połączenie wszechczasów, zepsuli świetny materiał na grę, doszczętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to nie zaskoczyło, już od jakiegoś czasu uważam DLC za $$$ (sprzedaż gry na części). Kiedyś było inaczej i pisało się o dodatkach (prawdziwych dodatkach, wnoszących sporo do gry), ale teraz DLC zwykle oznacza sprzedaż gry w częściach (zwłaszcza w przypadku gier EA). A ten jeden samochód przekraczający kilkukrotnie wartość całej gry (średnia cena gry z allegro) jest śmiechu warty, osobiście "wyśmiałbym" na multiplayer osobę posiadającą tak drogi samochód, ubaw miałbym pewnie większy od całego wyścigu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z użytkowników portalu Polish Elite Clan dokładniej to obliczył:

Pakiet 22k boostów kosztuje 90 zł. Ale to auto kosztuje 25k, więc brakuje 3k, licząc, że kupić 2 pakiety SMS-owe to łącznie zapłacimy (dokładnie) 125,67 zł. Oczywiście gdybyśmy chcieli ten pierwszy pakiet rozłożyć na mniejsze to wyjdzie o wiele więcej a dokładniej:
a) 9 pakietów po 2 750 + 1 pakiet 1 000 => 222,63 zł
b) 25 pakietów po 1 000 => 307,50 zł


Na deser filmik z pojazdem w akcji, o dziwo CCX nie jest najszybszy, przegrał z Porsche GT3 - dotychczasowym liderem w NFS W:
http://www.youtube.com/watch?v=BPk4v8sveMY&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze dodać że jest pakiet 62,500 punktów boost za cenę 225zł czyli wyjdzie koło 100zł jednak mimo wszystko jest to przesada jak za jeden samochód... Sam myślałem na początku że to błąd w grze gdy zobaczyłem cenę jednak okazała się prawdziwa a do tego to jest jeszcze cena promocyjna. Ale cóż EA zarobi na tym i to całkiem sporo ja już widziałem ten samochód w wyścigu u 3 graczy więc takich smaczków na pewno będzie skoro to takie opłacalne to czemu nie wyciskać z graczy jeszcze więcej... smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak na świecie są jeszcze totalni debile. Jestem ciekawy ilu jest takich idiotów na świecie którzy nabierają się na takie syfy i to kupują? 100 dolarów za samochód do gry... EA dawno powinno zbankrutować przez to co wyprawiają, a ich gry powinni rozdzielić pomiędzy normalnych wydawców. Tak jak cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym czegoś takiego nie kupił, ale nie rozumiem ludzi, którzy wyzywają kupujących od debili. Co złego jeśli ktoś wydaje swoje pieniądze w sposób na jaki ma ochotę? To jego pieniądze i jego wybór. Czy nazywamy debilami ludzi, którzy jeżdżą w Porsche? Przecież wydali na ten samochód tyle pieniędzy, że można by kupić kilka innych pojazdów (Fiat, Skoda?) - a przecież każdym dojedziemy na miejsce. Różnica tkwi w szczegółach. Chyba pora zdjąć klapki z oczu i przestać leczyć kompleksy w komentarzach w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że samochód, Ferrari czy ''kaszlak'', jest użyteczny, a po cholere komu jakiś syf do gry za 100 DOLARÓW? Trzeba być debilem żeby dać się tak nabierać i uważać za lepszego bo ma się jakiś tam bajer w grze. Chyba tylko totalne nołlajfy i zbuntowane prawiczki kupują takie rzeczy za takie pieniądze jak mamusia da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować