Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt: Wezwania do zapłaty wysyłane tylko przy 100-procentowej pewności

89 postów w tym temacie

Hehe, ale byłyby jaja jakby takie coś trafiło do kogoś kto wcale nie ściągnął pirata, wtedy taka osoba powinna odesłać im taki kwitek z numerem konta i prośbą o przelanie jej tego 1000 euro zadośćuczynienia, a "w przypadku odmowy grożąc dalszymi konsekwencjami" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 16:57, TheFlyingDutchman napisał:

Hehe, ale byłyby jaja jakby takie coś trafiło do kogoś kto wcale nie ściągnął pirata,
wtedy taka osoba powinna odesłać im taki kwitek z numerem konta i prośbą o przelanie
jej tego 1000 euro zadośćuczynienia, a "w przypadku odmowy grożąc dalszymi konsekwencjami"
:)))


Albo jak by dostała osoba która ma w domu oryginał i grę kupiła .

Taki pismo przez pomyłke od osoby która zakupiła pre-odera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 15.12.2011 o 22:04, Pietro87 napisał:

Ergo - cały ich bełkot o niewiarygodnej skali piractwa jest nie wart funta kłaków ale
pozwala im za to windować ceny oprogramowania i zasłaniać wprowadzanie coraz to bardziej
upierdliwych dla użytkownika uczciwego DRMów.
Chyba teraz ci dostatecznie jasno i wyraźnie rozpisałem o co mi chodziło.


Dodam tylko że ten bełkot jest prezentowany przede wszystkim politykom i prawodawcom. Oni jako laicy mogą to "łyknąć". I wprowadzić prawo uderzające w użytkowników sieci (nie tylko piratów) dzięki któremu twórcy o dystrybutorzy gier (oraz muzyki, filmów itd.) zbiją jeszcze większą kasę - bo po prostu swoje koszty wynajęcia kancelarii, śledczych informatyków itd, przerzucą na Państwo, czyli na podatnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m] CD Projekt, jakby troche [m] mysleli to by wiedzieli ze 90% piratów sciąga piraty zeby sprawdzic czy gra im ruszy przed kupieniem, BO NIE CHCIALO IM SIE ZROBIC DEMA !!! Prawnikami strasza mam to w dupie ja ściągam bo musze sprawdzic czy moja podkrecona karta wytrzyma zanim stówe wywale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 10:32, Killler007 napisał:

[m] CD Projekt, jakby troche [m] mysleli to by wiedzieli ze 90% piratów sciąga
piraty zeby sprawdzic czy gra im ruszy przed kupieniem, BO NIE CHCIALO IM SIE ZROBIC
DEMA !!! Prawnikami strasza mam to w dupie ja ściągam bo musze sprawdzic czy moja podkrecona
karta wytrzyma zanim stówe wywale..


Nikt nie ma obowiązku wydawania wersji demo, na pudełku są podane wymagania gry. Poza tym za propagowanie piractwa, obrażanie osoby prawnej jaka jest firma CD Projekt oraz za słownictwo na Twoje konto leci BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z demem gość ma rację, wymagania to wymagania ale optymalizacja kodu to już inna bajka. Sam jako gracz chyba wiesz najlepiej że ta z wiedźmina 1 i 2 nie była najlepsza w dniu premiery dopiero po kilku łatkach można było normalnie pograć.

"Możemy jednak zapewnić, że wchodzimy na ścieżkę prawną wyłącznie wówczas, gdy jesteśmy w stu procentach pewni, że dany użytkownik pobrał naszą grę nielegalnie"

Mogę wiedzieć jak ? Bo jedyne co mi się przypomina to:
http://betanews.com/2005/02/04/riaa-sues-deceased-grandmother/
http://brainz.org/14-most-ridiculous-lawsuits-filed-riaa-and-mpaa/

Równie ciekawe pozwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 16:23, L33T napisał:

Sam jako gracz chyba wiesz najlepiej że ta z wiedźmina 1 i 2 nie była najlepsza w dniu
premiery dopiero po kilku łatkach można było normalnie pograć.


Ja spokojnie grałem już od wersji 1.0, natomiast od 1.1, kiedy to zniesiono DRM, spokojnie mogli pograć wszyscy, którzy spełniali wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować