Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chuck nadzoruje wysyłkę Star Wars: The Old Republic z magazynu gram.pl

98 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2011 o 13:21, Piotr13PL napisał:

Ej ludzie bo ja już nie czaję na podstawie tych komentarzy nic. To w końcu zatrudnili
prawdziwego Chucka, tak jak w WoWie, czy to tylko podróba? xD


No jak to? Oryginał, jak się patrzy! Niech dowodem będzie sam fakt, że TYLKO CHUCK NORRIS może jednocześnie promować i WoWa i jego konkurencję w postaci SWTORa! Nikt więcej nie odważy się tego zrobić... chyba, że Chuck mu na to pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 12:06, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> To ten sam lektor, jak wcześniej wspomniałem, pan Jacek Kopczyński.
Błąd - lektorem jest Mateusz Ożyński, nasz filmowiec od zadań specjalnych. Znać go możecie
choćby z Hypera.


Ha! A nie mówiłem? To ten sam, co prowadzi REPLAY w Hyperze. Jednak mam dobrą pamięć do głosów :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris to zwykły aktor tak jak wszyscy. Nie wiem co wy widzicie w nim nadzwyczajnego. Gdyby był taki silny przyszedł by do mojego domu i uderzył by mi głową w klawiaaibvgn8gagn0anba8bew802h40219h4120br4aw0r9ua0wfbnkjabdjahgpadisfhjapodfnaf9adod gnfa vonaaogfia9g0u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jednak jeden błąd - i to poważny. Chuck Norris nie składa pudeł. On sprawia, że pudła składają się same - błagając o litość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, że był tam słynny Chuck Norris! Zrobiłbym wszystko żeby dostać od niego z półobrotu w twarz, nigdy bym jej nie opatrzył ;). Od teraz gram.pl staje się nieśmiertelne, mi wystarczy, że przebywam na tej samej planecie co on, a wy mieliście okazję zobaczyć go na żywe oczy. Dobrze, że założył okulary, bo wypadałoby wam mózgi od jego spojrzenia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego gościa zatrudniałem do programu który produkowałem dla TVN Turbo.. program wieśniacki to i on pasował. Więc i wizyta jego w gramie mi się kojarzy z taką wiochą ;P (nic nie mam do ludzi z wioski od razu uprzedzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris nie nadzoruje żadnego TORa To gry same się nadzorują :D Z resztą to pomówienia.... dziw bierze, że jeszcze nie poleciały głowy z kopniaka z półobrotu z prędkością światła.... a no tak jak mogłem zapomnieć... Chuck Norris jest szybszy niż światło i czas.... xD Więc....... głowy się na bank już za to posypały tylko jeszcze o tym nie wiecie/wiemy i za jakieś 60 lat dościgniemy moment w którym Chuck Owni was za to co tutaj wypisujecie ]:->

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować