Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Tydzień ze Star Wars: The Old Republic - Statek i rzemiosło

12 postów w tym temacie

gram.pl

Świat Gwiezdnych wojen bez statków kosmicznych? To byłoby dziwne... Nie ma się jednak o co martwić, w Star Wars: The Old Republic każdy ma szansę posiadać swój własny. A na dokładkę kilka słów o rzemiośle.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Tydzień ze Star Wars: The Old Republic - Statek i rzemiosło" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze - że Crafting jest bardzo przyjemnym narzędziem w tej grze, nie traci się czasu na bezsensowne bieganie postacią po pustyni i zbieranie kryształków jak to bywało w WoWie. Dla mnie rewelacja! gram już od 14.12 ^^ Czekamy na Was w świecie SW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zabrzmieć, jak hejter, ale czy statki z pierwszego artworka nie będą się kręcić w płaszczyźnie pionowej z racji tak nisko umieszczonego napędu? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 09:50, MacJak napisał:

Nie chcę zabrzmieć, jak hejter, ale czy statki z pierwszego artworka nie będą się kręcić
w płaszczyźnie pionowej z racji tak nisko umieszczonego napędu? ;p

Z tego co pamiętam z fizyki to w kosmosie trochę inaczej by to wyglądało. Poza tym to tylko fikcja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 15:16, calwert napisał:

A ja bym chciał się zapytać ile profesji można posiadać i od którego levela jest dostępny.

Możesz posiadać maksymalnie trzy profesje - dwie zbierające i jedną craftującą. Nauczyć się ich możesz po opuszczeniu planety startowej czyli ok lvl 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować