Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - spotkanie z Piotrem Fronczewskim i Henrykiem Talarem w Empiku

37 postów w tym temacie

Adam Berlik

Dystrybutor gry The Elder Scrolls V: Skyrim, firma Cenega, organizuje spotkanie z aktorami, którzy użyczyli swoich głosów bohaterom wspomnianej produkcji. Zainteresowani? Szczegóły poniżej.

Przeczytaj cały tekst "The Elder Scrolls V: Skyrim - spotkanie z Piotrem Fronczewskim i Henrykiem Talarem w Empiku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy poruszają ten temat, to ciekaw jestem czy Piotr Fronczewski zdaje sobie sprawę jak kultowe jest wśród graczy (zwłaszcza wielbicieli RPG), jego zdanie: "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 14:57, FratelloAgito napisał:

Ciekawie czy padnie zwrot "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" xD


Pan Piotr będzie stał w wejściu do Empiku i nie będzie pozwalał ludziom iść dalej, do póki nie zbiorą drużyny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 14:57, FratelloAgito napisał:

Ciekawie czy padnie zwrot "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" xD


Na pewno zostanie poproszony, żeby to powiedział :D

Do Warszawy kawałek mam, więc sobie odpuszczę :P Oraz założę się, że nie będą z nim gadać o Skyrimie, tylko Baldur's Gate xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 16:05, czapol napisał:

Z ciekawości : kogo pan Piotr gra w Skyrimie ? ( grałem w wersję anglojęzyczną, jak zresztą
w przypadku każdej gry ).


Parturnaxa czy jak on się tam zwał :P - mistrza Siwobrodych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 15:48, Vojtas napisał:

Weźcie ze sobą /.../ Jacka Orlando.


Sorry za OT. Mówisz, że Fronczewski lub Talar brali udział w dubbingu "Jacka Orlando"? Który z nich i kogo grał, bo zupełnie nie kojarzę? Swoją drogą to właśnie dubbing uważałem za najsłabszą stronę tej gry, a lubiłem ją bardzo. Jedna z moich pierwszych gier po przesiadce z Amigi na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 15:48, Vojtas napisał:

E tam, Skyrim. Weźcie ze sobą Baldur''s Gate i Jacka Orlando. To są gry, które powinny
mieć autografy na pudełkach. :)

Jasne!?



Noooo taak, ale dlaczego Jacka Orlando? Któryś z Panów podkładał tam głos? Aż się zdziwiłem bo grę znam praktycznie na pamięć i zacząłem sprawdzać i nigdzie nie widzę, żeby podkładali głosy w polskiej wersji gry. Jak to jest? :D Coś przeoczyłem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 16:58, qlaker napisał:

Noooo taak, ale dlaczego Jacka Orlando? Któryś z Panów podkładał tam głos?


Arghh, pomyliło mi się z Hopkinsem FBI. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Może i wyjdę na chwalipiętę ale skoro mowa o p. Piotrze to mam z nim zdjęcie :) Spotkałem p. Fronczewskiego jakieś 10 lat temu we Władysławowie. Cwaniak był nie źłe zamaskowany ale mam promienie X w oczach i nikt się przede mną nie schowa ;> Gdybym mieszkał bliżej Wawy poprosiłbym o podpisanie się na fotce. ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę na 100%, tylko o piętro niżej i służbowo, więc z Piotrkiem się nie spotkam. A szkoda, bo o imprezie już wiem od końca listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować