Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy EA DICE już pracuje nad Battlefield 2143?

37 postów w tym temacie

Również obstawiam że po prostu zrobią płatne DLC na takiej zasadzie jak Vietnam. I w sumie to nie jest zły pomysł, jeżeli cena nie przekroczy 50 zł. Bo jak na taką cenę, to Vietnam był BARDZO dobrym DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 12:01, donard napisał:

Teraz będą s.ać battlefieldami na lewo i prawo >.<

Bo to było tak trudne do przewidzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

calwert: zabugowana? proszę CIę,jak masz złoma jakiegoś i syf na kompie to sie dziwisz,że masz problemy z bf3.
Ja mam preordera i z grą mam 0 problemów, więc nie wiem jak Ty możesz mieć w tej grze jakieś bugi.
Fakt nie każda gra jest idealna ale w tym bf''e nie ma takich bugów,które by strasznie psuły rozgrywkę,a może ja ślepy jestem ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 12:23, calwert napisał:

Najpierw niech się zajma dopracowaniem trójki bo to chyba najbardziej zabugowana gra
na rynku.A dopiero potem wezma za nowy projekt.

Nie siej fałszywej propagandy.
Największy bug BF3 nazywa się Origin, trochę mniejszym jest zintegrowanie przeglądarki serwerów z Battlelogiem miast umieszczenia jej w grze. Poza tym innych bugów nie uświadczyłem, pomimo spędzenia w multi już prawie 150h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 12:50, Utati napisał:

calwert: zabugowana? proszę CIę,jak masz złoma jakiegoś i syf na kompie to sie dziwisz,że
masz problemy z bf3.
Ja mam preordera i z grą mam 0 problemów, więc nie wiem jak Ty możesz mieć w tej grze
jakieś bugi.
Fakt nie każda gra jest idealna ale w tym bf''e nie ma takich bugów,które by strasznie
psuły rozgrywkę,a może ja ślepy jestem ^^?

Nie, po prostu trollem jesteś, tak samo osoba pod Tobą. Wasze orzeszki funkcjonują na zasadzie "skoro Kali mieć dobrze, to wszyscy mieć tak jak Kali, tylko nie być mundrzy i być bałaganiarze".
Ja system instalowałem specjalnie na świeżo pod BFa, sterowniki najnowsze. Do ostatniego patcha miałem co jakiś czas tak zwane black screeny podczas ładowania, czasami zdarzało się, że prawidłowe wczytanie i połączenie następowało dopiero po 5 próbach. Po ostatnim patchu zamiast co jakiś czas, mam je dosłownie zawsze, tylko reconnect jest już mniej uciążliwy i nie muszę tego robić 5, tylko max 3 razy. Ale według Kalego to pewnie nie jest to nic uciążliwego, bo Kalemu się to nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 12:01, donard napisał:

Teraz będą s.ać battlefieldami na lewo i prawo >.<


Nic dziwnego, odmóżdżacze w tym stylu sprzedają się świetnie, Call of Duty wykorzystuje ten fakt już od lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 12:01, donard napisał:

Teraz będą s.ać battlefieldami na lewo i prawo >.<

Przecież robią tak już od kilku lat, tylko dzięki sprytnej kampanii marketingowej trudniej to zauważyć, niż w przypadku Acti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 13:24, hans_olo napisał:

Ale według Kalego to pewnie nie
jest to nic uciążliwego, bo Kalemu się to nie dzieje.

Coś Ci się chyba pomieszało. W dodatku piszesz bez powodu w agresywnym tonie używając rasistowskich wyzwisk i nazw mitycznych stworzeń.
Skoro w/g Ciebie wszyscy mają problemy, a pojedynczy "Kali" nie mają, to czemu tutaj: http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3-pc/ nie ma wątku liczącego parę milionów wpisów na ten temat?

Pomimo Twego wyraźnie zaczepnego podejścia, i tak postaram Ci się pomóc.

Moja rada: Odpal wpierw Origina, następnie Realmware Battlelog Standalone v1.0 (do pobrania z: http://bf3.realmware.co.uk/) - to taka mini przeglądarka stworzona by odpalać wyłącznie battleloga. I dopiero wtedy próbuj się połączyć po wyszukaniu pasującego Ci serwera. Z moich obserwacji wynika, że 90% prób nieudanych połączeń pojawiało się w momencie gdy Battlelog otwierał Origin i następnie grę. A wtedy po jednym "Could not join serwer" następowało kolejne ze 3 typu "Disconnected from EA online" itp.

Powyższe oraz czarne ekrany o których napisałeś to wina Origina, o czym napisałem w swoim poście do którego nawiązałeś.

Mi dodatkowo gra się wykrzaczała do windy. Okazało się, że grałem nie rzadko dłużej niż kiedykolwiek Prime95 stresował procka, podniosłem na CPU napięcia i już wszystko jest w porządku. Czy powinienem to zaliczać na karb bugów gry? Bo żadna inna gra nie stresowała mi tak proca do tej pory? A może bugiem jest to, że 1GB vram to za mało by grać na texturach ustawionych na Ultra + MSAA? - tego też wiele osób nie rozumie i twierdzi, że to wina złej optymalizacji i bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować