Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Trine 2 - recenzja

24 postów w tym temacie

Dzięki pepsi! Nie miałem pojęcia o istnieniu tej gry, przeczytałem recenzję, zobaczyłem gameplay na YT i się zakochałem ;) Jako dziecko sporo grałem w platformówki i mam do nich sentyment. Zawsze żałowałem, że teraz nie robi się już takich gier, (zdaje się że wychodzą jakieś na konsole, ale posiadam tylko PC, więc się nie orientuję). Kiedyś grywałem w Super Frog (pamięta ktoś?). Niedawno za punkty z CD Projekt, pobrałem starego dobrego Raymana z GOG. Chyba zaopatrzę się pod choinkę :D Wygląda znakomicie, ładna grafika 2,5D, zagadki, fajna odskocznie od nowoczesnych produkcji. Chyba muszę się bardziej zainteresować grami niezależnymi. Dobrze widzę, że w pudełkowym wydaniu z Ubisoftu, jest też część pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część mi się nie podobała (po prostu mnie nie wciągnęła), więc dwójce pewnie nie dam szansy, a szkoda, bo jest taka ładna i niemalże zachęca do grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 14:51, damlon napisał:

Mam jeszcze pytanko, czy co-op jest możliwy przy jednym komputerze, czy tylko przez sieć?


Możliwy - jak dla mnie jedna z najważniejszych cech Trine 2. Obsługuje nawet dwie myszki i klawiatury, chociaż osobiście preferuję w tej grze pady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 14:27, damlon napisał:

Dobrze widzę, że w pudełkowym wydaniu z Ubisoftu, jest też część
pierwsza?


Ostatnio widziałem w Saturnie za 19,99 w eXtra Klasyce. Myślę że wkrótce zostanie dołączona do jakiegoś czasopisma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra się drastycznie nie zmieniła (a ponoć tego nie zrobiła), to nawet nie mam ochoty grać w demo. Kupiłem jedynkę, posłuchałem narratora, przeszedłem grę i zaraz o niej zapomniałem bez chęci powrotu nawet do wyzwań.


PS Dam jej jeszcze jedną szansę w coopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dobrze widzę, że w pudełkowym wydaniu z Ubisoftu, jest też część pierwsza?

To wydanie zawiera kod umożliwiający pobranie pierwszej części na Steamie. Niestety tylko w języku angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 15:29, KrzysiekP napisał:

Ostatnio widziałem w Saturnie za 19,99 w eXtra Klasyce. Myślę że wkrótce zostanie dołączona
do jakiegoś czasopisma :)


Trine 1 było już dodane do Playa, zresztą tak tę grę poznałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 17:01, damlon napisał:

Gra wykorzystuje Steam, czy nie daj Bóg jakieś Ubisoft''owe ustrojstwo?


Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 21:23, Galnospoke napisał:

8,5? Tyle dalbym za czesc pierwsza. Czesc druga to maksimim 6,5 a i to naciagane. Gra
jest obrzydliwie nudna i uproszczona w porownaniu do oryginalu.


Uproszczona? Różne rzeczy można by Trine 2 zarzucić, ale na pewno nie to, że jest uproszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam możliwości wnikliwie przeczytać recenzji, przeleciałem ja tylko wzrokowo (praca, br czasu).

Chciałbym zpytać, czy ta umożliwia co-opa offline? Czyli jeden gracz na klawiaturze, drugi na podpiętym padzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 09:28, thiefi napisał:

Niestety nie mam możliwości wnikliwie przeczytać recenzji, przeleciałem ja tylko wzrokowo
(praca, br czasu).

Chciałbym zpytać, czy ta umożliwia co-opa offline? Czyli jeden gracz na klawiaturze,
drugi na podpiętym padzie?


Pozwól, że odpowiem cytatem, KrzysiekP już tę kwestię w komentarzach wyjaśnił, za co dziękuję.

"Możliwy - jak dla mnie jedna z najważniejszych cech Trine 2. Obsługuje nawet dwie myszki i klawiatury, chociaż osobiście preferuję w tej grze pady."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować