Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Trine 2 - recenzja

24 postów w tym temacie

"Największą nowością jest tryb kooperacji. To cenne wzbogacenie kampanii dla pojedynczego gracza - wreszcie daje bowiem możliwość jednoczesnego ujrzenia w akcji wszystkich trzech postaci przewodnich, a do tego wymusza na użytkownikach współdziałanie."

Jaka "nowość", jakie "wreszcie", przecież w Trine 1 był tryb kooperacji... Fakt, że był to tylko tryb offline''owy, ale nie można powiedzieć że go nie było, ba, wtedy zabawa była największa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Napisałem już w innym temacie, ale nie uzyskałem odpowiedzi.
Gra jest bardzo ładna, grafika odpicowana :D Jedynka mnie urzekła i mam nadzieję, że dwójka zrobi to samo :)
Ale pojawił sie pewien problem. Chciałem zagrać w Trine przez sieć lokalną. W grze w ustawianiach sieci zmieniłem na LAN, ale po stworzeniu gry na drugim czy trzecim komputerze nie widać tej rozgrywki. Po uruchomieniu widnieje opcja "dodaj gracza lokalnego" (czy jakoś tak), ale nic się nie dzieje jak to kliknę. Wie ktos co zrobić ? Bardzo proszę o szybką pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 22:01, pepsi napisał:

> 8,5? Tyle dalbym za czesc pierwsza. Czesc druga to maksimim 6,5 a i to naciagane.
Gra
> jest obrzydliwie nudna i uproszczona w porownaniu do oryginalu.

Uproszczona? Różne rzeczy można by Trine 2 zarzucić, ale na pewno nie to, że jest uproszczona.


Pewnie dlatego usunieta calkowicie mane i przedmioty. Czas plywania pod woda tak na oko 2x dluzszy. Moze dla casuala to nie jest uproszczenie, a natualna kolej rzeczy ale nie kazdy ma wymaganie na poziomie intelektualnego bruku nawet w zrecznosciowkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować