Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Diablo III zagramy już w przyszłym miesiącu?

43 postów w tym temacie

radziłbym zapoznać się z ostatnim bluepostem bashiok''a przed zamieszczaniem tego typu newsów, bądź chociażby zbadaniem okresu między ogłoszeniem a premierą produktów blizzard''a przez ostatnie 15 lat, nie było by tego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy Blizzard nie ogłaszał daty wydania na niecały miesiąc przed premierą. News do kosza, bo wart jest tyle co pozostałe daty podawane w różnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończcie sobie żartować. Serio. O ile rozumiem podawanie tych dat ze sklepu to chyba raczej logicznym jest że mając niecały miesiąc do premiery, Blizzard kręcił by teraz hype w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie newsy nie mają sensu. Sklep sobie wrzuca datę, a wy już się nakręcacie?
Gdyby ktokolwiek z was śledził i znał trochę Blizzarda, to wiedziałby, że takie wiadomości są nic nie warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 20:11, SarenkaB napisał:

Skończcie sobie żartować. Serio. O ile rozumiem podawanie tych dat ze sklepu to chyba
raczej logicznym jest że mając niecały miesiąc do premiery, Blizzard kręcił by teraz
hype w najlepsze.


Myślisz że oni to muszą robić? Na dodatki WoW''a lub SC było na pare tygodni przed premierą hype i to nie aż taki duzy po prostu reklamy. Myślę że Diablo to na tyle marka że dla nich parę milionów sprzedanych kopii już jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard już się wypowiadał na temat premier w sklepach... Odpowiedział jednogłośnie, że nie należy się tym sugerować... Poznamy datę premiery równocześnie ze sklepami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 20:03, Arkhon napisał:

radziłbym zapoznać się z ostatnim bluepostem bashiok''a przed zamieszczaniem tego typu
newsów, bądź chociażby zbadaniem okresu między ogłoszeniem a premierą produktów blizzard''a
przez ostatnie 15 lat, nie było by tego posta


Ale po co, skoro można nakręcać oglądalność serwisu poprzez właśnie takie news''y, które nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością ?
Daty ze sklepów wiarygodnym źródłem dat premier gier Blizzarda ? Hahaha..
No ale w końcu jakiś sklep trafi w datę premiery i wtedy będzie można zrobić news''a, że sklep XYZ ma wtyki u Blizzarda.

Moja wtyka w Blizzardzie mówi, że data premiery to 20 Marzec 2012. Jak okaże się to prawdą, to proszę o zrobienie news''a na stronie głównej o tym, że mam znajomych w HQ Blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 20:18, Kafar napisał:

Myślisz że oni to muszą robić? Na dodatki WoW''a lub SC było na pare tygodni przed premierą
hype i to nie aż taki duzy po prostu reklamy. Myślę że Diablo to na tyle marka że dla
nich parę milionów sprzedanych kopii już jest pewne.


Co racja to racja, ale jakby nie było- dodatki to dodatki. Dość inna sytuacja niż z pełną grą. Co prawda, nie pamiętam teraz za dobrze ale SC2 zaczęli lansować miesiąc albo i nawet więcej przed premierą, choć mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma na to szans, żeby gra wyszła w terminie, na miesiąc przed którym nie ma oficjalnie podanej daty.
Pewnie nawet I kwartał się okaże złym terminem, a wyjdzie w drugim (zresztą dla jednego mojego kolegi byłoby to nawet lepiej, bo inaczej pewnie nie zda matury :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi, chłopie, jak już piszesz o grach Blizzard, to się trochę wysil.

Po pierwsze ich premiery są globalnie w jednym dniu, więc żaden 27 stycznia nie wchodzi w rachubę.
Po drugie, przeczytaj sobie post, do którego linkowali już inni.
Po trzecie, beta trwa w najlepsze i końca nie widać, jakiś sklep wydumał sobie 24 stycznia jako premierę i Ty to traktujesz jako w ogóle sensowną podstawę do spekulacji? Ehh, lepiej sprawdź dzisiejszą datę.

News jak z Wirtualnej Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten news nie może być prawdziwy. Blizzard nie może wydać D3 akurat wtedy, kiedy muszę pojawić się na uczelni i zdawać jakieś egzaminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu jeden i ten sam news, czyli spekulacje z kolejnego sklepu ? Naprawdę gram.pl nie ma nic innego do napisania jak tylko spekulację ? Jak będzie rok 2012 to będziecie pisać co tydzień o tym samym ? Bo rozumiem, że im bliżej to dostajecie już ślinotoku ? Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

""wspomniana data to wtorek, a więc typowy dzień największych premier za oceanem. W Europie gry zwykle debiutują w piątki, zatem Diablo III, o ile podany termin okaże się zgodny z tym co planuje Blizzard, najpewniej na Starym Kontynencie pojawi się 27 stycznia.""

Pepsi takimi bzdurami tylko się ośmieszasz gry blizzarda mają premiery jednocześnie w Europie i Ameryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta data byłaby prawdziwa, to bym miał fajny prezent na urodziny od Blizzarda. :D

Tylko się obawiam że Diablo 3 ma małe szanse żeby wyszedł w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować